Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków - Balice

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków - Balice

kpt. M. Medweckiego 1, 32-083 Balice
http://www.krakowairport.pl/pl/b2b,c56/vip-business-services,c262/

Dane kontaktowe

VIP&Business Services ...... Pokaż telefon

Opis

 

 VIP&Business Services

 

"Zapewnij powodzenie swoim działaniom.W miłej atmosferze skup się na spotkaniu, a kompetentny personel zajmie się resztą."

 

Lokalizacja:
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II znajduje się w Balicach pod Krakowem.

Zapraszamy do Sal Konferencyjnych znajdujących się w Terminalu VIP, w bliskim sąsiedztwie strefy odpraw biletowo-bagażowych w terminalu pasażerskim, 100 m od hotelu Hilton Garden Inn Krakow Airport oraz stacji pociągu, dzięki któremu dojazd z centrum miasta zajmie około 20 min. Dzięki dogodnej lokalizacji to dobre miejsce, aby zorganizować spotkanie z pracownikami przed odlotem lub z partnerami handlowymi.
 

Architektura:

Nowoczesny Terminal VIP, w skład którego wchodzą Sale Konferencyjne został oddany do użytku w Styczniu 2017 roku. 
 

Sale konferencyjne:

W Terminalu VIP dysponujemy trzema salami konferencyjnymi o powierzchni od 35 do 51m2, , które zapewnią komfortowe warunki pracy.  Jeśli organizujecie Państwo większe szkolenie lub spotkanie istnieje możliwość połączenia sal. Łączna powierzchnia to 124m2, gdzie w układzie teatralnym na sali zmieści się 112 osób.

Sale w Terminalu VIP są klimatyzowane, zapewniony jest dostęp do sieci Wi-Fi, a sprzęt techniczny* potrzebny do przeprowadzenia kursów i konferencji zapewniamy w cenie wynajmu.

Proponujemy Państwu trzy rodzaje przerw kawowych w dwóch wariantach podania a także możliwość zamówienia cateringu.

 *Sale mają 3m wysokości. Wszystkie sale konferencyjne posiadają klimatyzację, Wifi, Internet przewodowy oraz gniazdka elektryczne jak również projektory multimedialny wraz z ekranami.

Na życzenie nieodpłatnie udostępne są laptop, mównica oraz flipchart.

 

Oferta Pakietowa z Usługą VIP

Dodatkowo, chcielibyśmy Państwu zaoferować wynajem Sali Konferencyjnej w pakiecie 
z usługą VIP. Dzięki temu będziecie Państwo mogli prowadzić spotkanie biznesowe, podczas gdy pracownik VIP & Business zadba o formalności związane z podróżą lotniczą. Na pokład samolotu pasażer zostanie zawieziony limuzyną marki BMW

www.vip.krakowairport.pl

Usługi

 • Catering

 • Catering - Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków - Balice Catering

  Wraz z wynajem Sali Konferencyjnej oferujemy Państwu możliwość zamówienia cateringu. Współpracujemy z restauracją na terenie lotniska.

 • Obsługa VIP-ów

 • Oferta Pakietowa z usługą VIP - Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków - Balice Oferta Pakietowa z usługą VIP

  Chcielibyśmy zaproponować Państwu 10% zniżki na wynajem Sali Konferencyjnej, podczas gdy jednocześnie zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usługi VIP.
   

  W Kraków Airport świadczymy i doskonalimy usługę VIP od pięćdziesięciu lat. Terminal VIP to miejsce, gdzie obsługa pasażera dostosowana jest do jego potrzeb. Wygodne i przestronne wnętrza, asysta dyskretnego i profesjonalnego personelu oraz oferta gastronomiczna uczynią Państwa podróż wyjątkową i niezapomnianą.

   

  W Kraków Airport rozumiemy jak wyjątkowa jest każda Państwa podróż i dokładamy wszelkich starań, aby przebiegła sprawnie, a wrażenia na długo zapadły w pamięć.

   

  Usługa VIP świadczona jest zarówno podczas przylotu jak i odlotu. 

   

  Po przylocie personel przywita Państwa przy schodach samolotu lub wyjściu z rękawa lotniczego.

  Limuzyną BMW serii 7 zostaną Państwo przewiezieni do Terminala VIP, gdzie personel dopełni wszelkich niezbędnych formalności oraz dostarczy bagaż.

  Parking dla Państwa pojazdów, w bezpośrednim sąsiedztwie wyjścia z Terminala VIP, zapewni komfortową kontynuację podróży.

   

  Natomiast, podczas odlotu zapraszamy do Terminala VIP - miejsca, gdzie będą Państwo mogli zrelaksować się przed podróżą, pracować lub spędzić czas ze swoimi gośćmi, z dala od zgiełku terminala pasażerskiego.

  W tym czasie dedykowany pracownik zadba o odprawę bagażu oraz przygotuje dokumenty podróży.

  Po kontroli bezpieczeństwa zostaną Państwo przewiezieni do samolotu luksusową limuzyną BMW serii 7.

   

  Więcej informacji na stronie: www.vip.krakowairport.pl

 • Przerwy kawowe

 • Przerwy Kawowe

  Przygotowaliśmy dla Państwa trzy rodzaje Przerw Kawowych w wersji podania jednokrotnego lub całodziennej. Szczegóły LINK

 • Hostessy i recepcjonistki

 • Stanowisko informacyjne

  Oferujemy ruchome Stanowisko Informacyjno-Recepcyjne, które można ustawić w części ogólnodostępnej terminala pasażerskiego.

  www.si.krakowairport.pl

 • Konferencje i kongresy

 • Wynajem sal konferencyjnych - cennik

  Cennik do pobrania link