Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Mistrzowie Imprez

Mistrzowie Imprez

Gassy 26A, 05-520 Konstancin-Jeziorna
www.mistrzowieimprez.pl

Dane kontaktowe

Aleksander Zamoyski Event Manager 57058...... Pokaż telefony

Opis

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji imprez integracyjnych dla firm, w tym: profesjonalnej oprawie wydarzeń, nietuzinkowych aktywnościach, wyjazdach integracyjnych, zajęciach team buildingowych, grach miejskich, wieczorach tematycznych, piknikach oraz wielu, wielu innych. Z nieskrywaną przyjemnością i zapałem łączymy te elementy ze sobą, tworząc unikatowe programy o wysokiej jakości merytorycznej i organizacyjnej, które cieszą się dużym uznaniem naszych Klientów. Od przeszło 16 lat sukcesywnie zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń w tym zakresie. Początkowo oferta ograniczała się do jednego urządzenia, przeznaczonego pod wynajem imprezowy – byka mechanicznego, który nota bene do dziś ma się świetnie i „kręci” jak żaden inny na polskim rynku! Stopniowo, wraz z kolejnymi realizacjami, zaplecze magazynowe poszerzało się o kolejne nowe urządzenia, by w chwili obecnej oferować wynajem ok. 150 pozycji w naszym cenniku! Bez względu na formę i zakres współpracy, zawsze staramy się budować pozytywne relacje i niepowtarzalne wrażenia, które pozostają w pamięci uczestników wyjazdów i integracyjnych imprez firmowych!

 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy gotowi zbudować wydarzenie od zera, uwzględniając wszystkie jego składowe – od transportu Gości, przez technikę i gastronomię, obsługę i animację, po wyjątkowo różnorodną i bogatą ofertę urządzeń rozrywkowych.

 

Zachęcamy do kontaktu i współpracy!

Atrakcje

  • Kaskaderzy

  • Pokazy kaskaderskie - Mistrzowie Imprez Pokazy kaskaderskie

    Jazda samochodami przez płonące ściany, wyskakiwanie przez okno z dziesięciu metrów, płonący ludzie, wybuchy, poskramianie pędzących koni, jazda na dwóch kołach, porwania to nieliczne możliwości naszych kaskaderów. Zapierają dech w piersiach a to co na ogół jest niewykonalne staje się możliwe!

  • Pozostałe

  • Pokazy pirotechniczne - Mistrzowie Imprez Pokazy pirotechniczne

    Kompetentny zespół ludzi dysponujący odpowiednią praktyką i najnowocześniejsza techniką zorganizuje dla Państwa niezapomniany pokaz sztucznych ogni. Dla nas każda impreza to indywidualne przedsięwzięcie. Zapewniamy, iż profesjonalizm w tym zakresie działania podkreśli znaczenie i rangę imprezy