Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Music Clue

Marchołta 51/56, 31-416 Kraków
www.musicclue.pl

Dane kontaktowe

Łukasz Marek właściciel +48 5...... Pokaż telefony

Opis

Music Clue to specjalista w organizacji, jak i w realizacji imprez, spotkań nie tylko dla firm, ale również dla osób prywatnych. Nasi konferansjerzy, DJ-ie i zespoły to sprawdzona i elastyczna ekipa, która sprosta każdemu zadaniu. Dobry styl i jakość - to zasady, na których opieramy relacje z naszymi Klientami.

Atrakcje

 • Karaoke

 • Karaoke
  Karaoke to jedna z najbardziej popularnych metod na integracje na imprezie firmowej. Śpiewać każdy może... Posiadamy ok. 300 piosenek w wersji midi i mp3. Wszystkie największe polskie i zagraniczne przeboje, które są gwarantem świetnej zabawy !!!
 • Artyści cyrkowi

 • Misjonarze Rytmu - Music Clue Misjonarze Rytmu
  MISJONARZE RYTMU to krakowska grupa break dance, do której należą: Decó, Sanho, Jasu, Balrog, Hary, Włosu, Cydrek, Kleju, Maras, Pleśniak i Alfu. Tańcem zajmują się od wielu lat. W składzie znajdują się osoby, które mają na swoim koncie mistrzostwo Polski i wicemistrzostwo Europy Wschodniej. Prowadzą warsztaty i zajęcia taneczne dla młodzieży, m. in: Nowohuckie Centrum Kultury, Siemacha, Teatr Ludowy. Współpracowali z krakowskimi teatrami (Ludowym, STU), występując w spektaklach i zajmując się przygotowaniem choreografii. Często są zapraszani na różnorakie imprezy (pokazy artystyczne, imprezy firmowe, sportowe, dyskoteki, wesela), aby uświetnić je swoim tańcem. W okresie letnim można ich spotkać na Rynku Głównym (pod pomnikiem Adama Mickiewicza), gdzie wykonują swoje show dla zebranych mieszkańców i turystów.
 • Covery

 • Present Perfect zespół coverowy - Music Clue Present Perfect zespół coverowy
  Zespół Present Perfect powstał w 1999 roku. Od początku swojego istnienia gra największe przeboje polskiego oraz światowego rocka. Obecnie skład zespołu tworzą: Grzegorz Mirek (wokal), Arkadiusz Żurecki (gitara), Paweł Badziński (gitara), Ryszard Wilk (gitara basowa), Łukasz Marek (perkusja). Zespół zagrał ponad 500 koncertów w kraju i za granicą. W 2004 roku na zaproszenie polonii amerykańskiej Present Perfect wystąpił w USA, dając cztery koncerty, w tym jeden w największym polskim klubie w Nowym Jorku - "Europa". Ponadto zespół został zaproszony na Festiwal BanWach w Niemczech, czego owocem były trzy koncerty w różnych miastach za naszą zachodnią granicą. Present Perfect miał także przyjemność grać obok takich polskich gwiazd, jak: Perfect, T-Love, Ira, Pudelsi, Edyta Górniak. Koncerty na żywo zespołu Present Perfect to nowa dynamiczna odsłona polskich przebojów oraz największych światowych hitów, które są gwarantem dobrej zabawy. Mocne gitarowe granie i takie piosenki, jak: Satisfaction (Rolling Stones) czy Black or White (Michael Jackson) sprawią, że każdy koncert to nie tylko muzyczna uczta dla ucha, ale i dobra impreza, na której można się nieźle wyszaleć.