Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Odra Queen & Peene Queen - rejsy/wycieczki po porcie

Odra Queen & Peene Queen - rejsy/wycieczki po porcie

Jana z Kolna 21 B, 71-602 Szczecin
http://www.statki.net.pl/

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Opis


Lokalizacja:
Dostępne przez cały rok Statki Odra Queen i Peene Queen znaleźć można w Szczecinie przy Bulwarze Chrobrego, na wysokości Wałów Chrobrego. Dwa bliźniacze statki oferują rejsy po Porcie i Zalewie Szczecińskim oraz okolicznych portach - Gryfino, Nowe Warpno, Trzebież, Stepnica oraz tych położonych dalej jak Świnoujście.


Wygląd i możliwości:
Statki o długości blisko 38 metrów składają się z dwóch pokładów. Pokład górny, otwarty (zadaszony) z 75 miejscami siedzącymi oraz pokład dolny z 80 miejscami. Na statku odra Queen pokład zamknięty jest klimatyzowany. Każdy statek może pomieścić do 140 osób. Statkami organizowane są rejsy regularne po Porcie Szczecin, Rejsy Floating Garden & Muzyczne oraz rejsy na wyłączność.

Atrakcje

 • Rejsy

 • Rejsy Floating Garden & Muzyczne - Odra Queen & Peene Queen - rejsy/wycieczki po porcie Rejsy Floating Garden & Muzyczne

  Dwugodzinne rejsy po Porcie i Zalewie Szczecińskim, odsłaniające tajniki Portu Szczecin, industrialne doki oraz piękno Zalewu. Podczas tej trasy przybliżamy uczestnikom rejsu rozwijające się możliwości korzystania z sąsiedztwa wody w Szczecinie, takie jak zakątki wodne, szlaki dla amatorów żeglarstwa i motorowodniaków.

  Podczas rejsów muzycznych możemy zabawić się na statku wraz z DJ – każda impreza ma inny charakter, tj; LATA 80′ ZUMBA PARTY, EUROVISION SONG’S, CAKE BY THE OCEAN, MUZYKA FILMOWA a już 23.09.2016 o 19:30 płyniemy w rejs z BURLESQUE

 • Rejsy na wyłączność (czartery) - Odra Queen & Peene Queen - rejsy/wycieczki po porcie Rejsy na wyłączność (czartery)

  Rejsy na wyłączność (czartery)

  to propozycja dla grup pragnących obrać indywidualny kurs w podróż, która trwać może kilka godzin. To atrakcyjna alternatywa do zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań o charakterze biznesowym i rodzinnym.

 • Rejsy regularne po Porcie Szczecin - Odra Queen & Peene Queen - rejsy/wycieczki po porcie Rejsy regularne po Porcie Szczecin

  Rejsy trwające ok. 55 minut odbywają się według opracowanej przez fachowców trasy uwzględniającej najciekawsze miejsca Szczecina z perspektywy wody, pomniki historii, zadziwiającą urokiem faunę i florę oraz rozwijający się przemysł stoczniowy.