Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Pianina Fortepiany Service Marek Musiał

Pianina Fortepiany Service Marek Musiał

ul. Kopernika 16, 34-325 Bierna
www.musial.com.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Opis

Szanowni Państwo, Istniejemy na rynku polskim od ponad 20 lat. Naszą główną działalnością są remonty fortepianów i pianin. Kochamy te instrumenty. Każdy z nich, czy to fortepian, pianino, klawesyn czy pianola, to nasze oczko w głowie. Pasjonuje nas wszystko to co jest z nimi związane. Wykonujemy naszą pracę bardzo solidnie i udzielamy wieloletniej gwarancji. Mamy kontakty ze wszystkimi fabrykami produkującymi pianina i fortepiany. Korzystamy z ich doświadczeń i importujemy niezbędne części zamienne. Potrafimy naprawić każdy fortepian, przebudować go i unowocześnić tak, że często jest lepszy niż nowy. Przeciętnie wykonujemy w miesiącu co najmniej dwa remonty kapitalne, czyli nasze aktualne możliwości produkcyjne to ponad dwadzieścia pianin i fortepianów rocznie. Dotychczas wykonaliśmy kilkaset całkowitych renowacji, dzięki czemu zdobyliśmy bogate doświadczenie. Mamy klientów prawie w całej Europie i 90% naszych instrumentów wędruje za granicę. Przygotowaliśmy fortepiany do wielu sal koncertowych w Polsce i za granicą. Na indywidualne życzenie klienta sprowadzamy również pianina i fortepiany z Niemiec, Holandii, Francji, Austrii i USA. Ponadto zajmujemy się świadczeniem takich usług jak: wypożyczanie fortepianów na koncerty, transport pianin i fortepianów oraz naprawa i strojenie tych instrumentów.

Usługi

 • Instrumenty muzyczne

 • Wypożyczanie fortepianów - Pianina Fortepiany Service Marek Musiał Wypożyczanie fortepianów

  Zajmujemy się profesjonalnym wypożyczaniem koncertowych fortepianów i pianin na koncerty uświetniające różnego rodzaju imprezy: bankiety, wernisaże, konferencje, eventy, szkolenia i inne.

  Usługa jest kompleksowa - dostarczamy instrument na miejsce, ustawiamy, stroimy. Po zakończeniu imprezy zabieramy.

  Wypożyczamy następujące instrumenty:
  - Fortepian Bosendorfer, długość 280 cm
  - Fortepian Steinway & Sons model D, długość 274 cm
  - Fortepian Steinway & Sons model C, długość 227 cm
  - Fortepian Steinway & Sons model B, długość 211 cm
  - Fortepian Steinway & Sons model A, długość 188 cm
  - Fortepian Blüthner model Ludwik XVI, długość 210 cm
  - Fortepian Ritmuller, długość 200 cm
  - Fortepian Kawai, długość 200 cm
  - Fortepian Fischer, długość 160 cm
  - Yamaha Gran Touch
  - Pianino August Forster
  - Pianino Steinway & Sons
  - Klawesyn Robert Goble & Son, długość 210cm

  Fortepiany i pianina utrzymujemy w perfekcyjnej kondycji technicznej.