Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN

Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN

ul. Koński Jar 10/35, 02-785 Warszawa
www.pipin.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Opis

We are a group of young, dynamic people who want to offer their clients something more than just standard services. We bring together professional approach and passion. PiPiN is already three years on the tourist market. We want to offer combined conference and tourist services. Why not to combine work and pleasure? We can arrange your free time between conference sessions.

Usługi

 • Przewodnicy turystyczni

 • Usługi przewodnickie w wielu językach

  Usługi przewodnickie

Atrakcje

 • Biesiady

 • Biesiada - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Biesiada

  Jesteśmy w stanie zorganizować i zaplanować niezapomnianą biesiadę z jedzeniem, muzyką, tańcami i innymi atrakcjami. Wystarczy zdradzić nam kilka swoich preferencji, a my na pewno podejmiemy się organizacji biesiady dla uczestników konferencji bądź spotkania biznesowego. Znamy dobrze warszawskie restauracje, znamy też dobrych muzyków i wodzirejów.

 • Wycieczki

 • Dwa piętra Warszawy - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Dwa piętra Warszawy

  Czy wiesz, że Warszawa jest jedną z najbardziej zielonych stolic Europy? Czy wiesz, że ma ogromny skarb, jakim jest wielka i dzika rzeka oraz niezwykle malownicza skarpa? Jest to atut, którego Naszej Stolicy zazdroszczą wszystkie nizinne europejskie metropolie, a także wiele miast położonych na wzgórzach. Powód? Warszawa rozlokowała się w swej wygodzie na krawędzi skarpy, która ciągnie się na całej jej długość i, niczym kusząca swym urokiem dama, prezentuje się w pełnym blasku i krasie widzowi stojącemu u jej stóp.

    Skarpa dzieli Warszawę na Miasto Dolne i Górne, na krawędzi którego wznoszą się najważniejsze gmachy Stolicy. Wędrując zieloną skarpą dotrzesz do nich wszystkich, a zarazem zadziwisz się widokami, zielenią i perspektywą, z której podziwiać będziesz historyczne zabytki.

 • Jeszcze dwie damy i odjeżdżamy! Odkrywanie Warszawskiej Pragi - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Jeszcze dwie damy i odjeżdżamy! Odkrywanie Warszawskiej Pragi

  Czy wiesz, że warszawska Praga nie została zniszczona w czasie wojny? Tymczasem do dziś pozostaje nieodkrytą przez turystów dzielnicą miasta, która cały czas przechowuje jego dawną obyczajowość i czar, mieszające się z wyzwaniami dnia dzisiejszego. To tu odkryjesz magię podwórek, egzotykę Bazaru Różyckiego i wpływ Wschodu, który w różny sposób przejawia się od XIX wieku po dziś dzień. Tu znajdziesz awangardowe teatry, galerie i całe centra sztuki, których zazdrości cała Polska, oraz przeróżne pracownie artystyczne i rzemieślnicze. Praga jest jedyną w Polsce zachowaną tak dużą i spójną dzielnicą wielkomiejską przełomu XIX i XX w. w mieście powstałym w średniowieczu. Podobne klimaty można znaleźć w Łodzi czy na Górnym Śląsku, ale tam historia miasta jako całości nie sięga tak daleko wstecz.

 • Podpatrując elegantkę - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Podpatrując elegantkę

  POTRZEBUJESZ PRZEWODNIKA? Służymy obsługą przewodnicką po Warszawie na wszelkich trasach, zgodnie z Twym zapotrzebowaniem: zwiedzanie miasta piesze i objazdowe, dla grup i gości indywidualnych. Proponujemy trasy, które już mamy przygotowane, jak i te, które dopiero przygotujemy na Państwa zamówienie. Łączy je jedno - pokazują Warszawę taką, jaka jest, a jest… kobietą, szlachetną damą, czasem szaloną i niemal niezrównoważoną jak podlotek (ale dobrze urodzony), nieroztropnie rozpędzoną i dowcipną, ale równie często melancholijnie romantyczną i sentymentalną, czasem ubraną niedbale i nawet nieumalowaną, jednak zawsze o wyczuwalnym szyku i skrytym poczuciu piękna, innym razem niezmiernie szykowną i wytworną, nieprzewidywalną i skomplikowaną jak…kobieta właśnie. Po prostu artystka.

 • Syreni śpiew, czyli romantyczna przejażdżka po Warszawie! - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Syreni śpiew, czyli romantyczna przejażdżka po Warszawie!

  Zapraszamy na romantyczną przejażdżkę po Warszawie!

  Syrenka jest symbolem Stolicy, dlatego wspaniałym rozwiązaniem jest poznawanie naszego miasta samochodem marki Syrena. Trasa przejazdu zależy od Twojego życzenia i czasu trwania wycieczki, ale zawsze możesz zdać się na nas. Z całą pewnością dotrzesz do najbardziej romantycznych i malowniczych miejsc w Warszawie, a obecność przewodnika będzie bardzo dyskretna…

  Zwiedzaj Warszawę Warszawą

  Jakże to być w Warszawie, Mieście Cudów, i nie poznać jej za pomocą niej samej w postaci zmotoryzowanej? Warszawa, podobnie jak Syrenka, jest symbolem Stolicy, dlatego wspaniałym rozwiązaniem jest poznawanie naszego miasta warszawskim samochodem. Trasa przejazdu zależy od Twojego życzenia i czasu trwania wycieczki, ale zawsze możesz zdać się na nas. Doradzimy Ci jak należy, abyś mógł poznać ukrytą magię Stolicy.

 • Turystyka szlakiem winnym - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Turystyka szlakiem winnym

  Enoturystyka w Polsce to nowa rzecz. Dopiero od zeszłego roku przepisy prawne się zmieniły i polscy producenci wina są w stanie produkować i sprzedawać swoje gronowe wino. Proponujemy wycieczkę szlakiem polskich winnic! Pod koniec lata planujemy kilka wycieczek szlakiem winnic Podkarpacia, a w przyszłości także innych regionów winnych Polski. W trakcie wycieczki planujemy zwiedzanie ok 4 winnic w których będzie można degustować wino i próbować miejscowych specjałów. W programie także zwiedzanie innych ciekawych miejsc w okolicy.

 • Warszawa Chopina - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Warszawa Chopina

  Chopin żył tu 20 lat. Tych najważniejszych 20 lat, gdy człowiek nasiąka tym, czym żyć będzie dalej. Wiemy, gdzie Chopin mieszkał, gdzie i komu grywał, gdzie się uczył, gdzie spacerował, w kim się kochał, gdzie po raz ostatni stał na warszawskim bruku i dlaczego do naszego miasta nie wrócił... O tym wszystkim chcemy Ci opowiedzieć.

 • Warszawa wieczorową porą - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Warszawa wieczorową porą

  Warszawa jest jedyną w Polsce prawdziwą metropolią. Budzi się ona co wieczór do nocnego życia, które, jak za dnia, jest wielowymiarowe. Z nami zobaczysz piękno wieczornych iluminacji, przeniknie Cię magia mrocznych zaułków oraz poczujesz wielkomiejski oddech snu spleciony z rytmem zabawy. Tylko od Ciebie będzie zależało, czy po rozstaniu z nami wskoczysz w wir warszawskiego życia.

 • Warszawa z PRL - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Warszawa z PRL

  Wybierz się w szaloną podróż oryginalną policyjną Nysą 522 by poczuć i poznać prawdziwy komunizm! W programie m.in. zwiedzanie reliktów PRL-u w mieście, tradycyjny aperitif w mieszkaniu z epoki, pokaz filmów propagandowych, koncert praskiej orkiestry, zwiedzanie bazaru Różyckiego, a na koniec lunch w barze mlecznym.
  Jeśli szukasz typowego zwiedzania miasta to… nie jest to oferta dla Ciebie! Natomiast jeśli chcesz przeżyć prawdziwą miejską przygodę to rezerwuj wycieczkę!

 • Warszawa żydowska - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Warszawa żydowska

  Dzieje Żydów w Warszawie to nie tylko getto. I choć trudno jest w dzisiejszej Warszawie odnajdywać i dostrzegać ślady żydowskiej obecności - nie jest to niemożliwe. Chcielibyśmy pokazać Ci miejsca ważne dla żydowskiej społeczności kiedyś i dziś. I pokazać jej różnorodność i niejednolitość, o których często zapominamy.

 • Warszawskie zaułki - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Warszawskie zaułki

  Warszawa to nie tylko wielkie aleje i nieustanny ruch! Pełna jest urokliwych ulic, zaułków i zakamarków. Pokażemy ci Miasto Zaskakujące. Poznasz od podszewki piękno Starówki i Traktu Królewskiego, zejdziesz z nami na Powiśle i Mariensztat, odetchniesz atmosfera Uniwersytetu. Poczujesz rytm wielkiego miasta i zarazem czar Warszawy okraszony szczyptą romantyzmu.

 • Zwiedzanie na rowerze z przewodnikiem - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Zwiedzanie na rowerze z przewodnikiem

  Odważ się, bo nie ma się czego bać! Pomysł wydaje Ci się szalony? Tylko pozornie. Skorzystaj z okazji poznania Warszawy w sposób, który pozwoli Ci Ją poznać nie gorzej niż podczas standardowych wycieczek, a zarazem z poczuciem swobody i radości, którą daje Stolica skąpana w zieleni i słońcu. Proponujemy trasy ze wszech miar bezpieczne, po drogach rowerowych i urokliwych alejkach, a zarazem z pełną gwarancją dotarcia do najważniejszych zabytków Warszawy. Z nami odkryjesz sekrety Stolicy, których nie lubi pokazywać każdemu. Zobaczysz to co inni, ale z innej tej lepszej, bo warszawskiej, perspektywy, będącej jednym z sekretów Stolicy, których Ona, jak każda dama, ma wiele i lubi ich strzec. Proponujemy dwie trasy już gotowe

  1. Historia pisana zielenią - odcinek śródmiejski skarpy z pięknie wkomponowanymi w nią obiektami zabytkowymi
  2. Warszawskie Przedmieście - widoki ze skarpy, dzika przyroda w mieście, zabytkowe założenia pałacowo-parkowe

  lub inne, które przygotujemy wg Twego życzenia!

 • Gry fabularne

 • Poznawcza gra miejska - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Poznawcza gra miejska

  Wyrusz z nami w znane oraz te nieodkryte dzielnice Warszawy! Nasze gry łączą rozrywkę z poznawaniem miasta oraz integrują swych uczestników! Cieszą się wielkim powodzeniem wśród grup zorganizowanych!

  Skorzystaj z okazji i otwórz się na nowe, niezwykłe doświadczenia. Zapraszamy do wzięcia udziału w tematycznych grach miejskich:

  1. Warszawa Ostatniego Króla (gra historyczna na Trakcie Królewskim, Starym Mieście i Łazienkach; obejmuje zwiedzanie Zamku Królewskiego, Pałacu na Wodzie i Katedry św. Jana)
  2. Warszawa Wojenna (gra śródmiejska ukazująca czasy okupacji: warunki życia codziennego i akcje Podziemia)
  3. Praska Strona Warszawy (gra po urokliwych zaułkach Pragi, ukazująca kulturową różnorodność dzielnicy)

  Każda gra ma swoje zasady, a gracze – zadanie do wykonania. Dzięki uzyskiwanym stopniowo wskazówkom na kolejnych posterunkach i poprzez udaną zabawę odkryjesz wyjątkowość Warszawy.

   

 • Industrialne

 • Warszawskie perły techniki - Pracownia Podróży Niezwyczajnych PiPiN Warszawskie perły techniki

  Rozwój Warszawskiej Metropolii wymagał nowatorskich rozwiązań technicznych, z których wiele wciąż pełni swe funkcje! Filtry, dzieło godne listy UNESCO, zbiorniki gazowni, tunel linii średnicowej, dwupoziomowy most, stuletni wiadukt-ślimak czy przedwojenne wieżowce, a nawet krępujące Warszawę miejskie fortyfikacje są niezwykłym dowodem genialnych pomysłów warszawskich inżynierów.