Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Rat-Med P. Czyrka, R. Kaźmierczyk Spółka Jawna

Rat-Med P. Czyrka, R. Kaźmierczyk Spółka Jawna

Tomaszowska 10D/40, 96-200 Rawa Mazowiecka
www.rat-med.com.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
 • obsługa medyczna

Opis

Rat-Med P. Czyrka, R. Kaźmierczak Spółka Jawna posiadająca wpis do KRS nr 0000304602 to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Istniejemy na rynku już od 8 lat i dzięki temu mamy ogromne doświadczenie w branży medycznej. Znamy i stosujemy wymogi NFZ oraz wytyczne Unii Europejskiej, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie i stosowanie się do wymogów legislacyjnych zarówno polskich, jak i europejskich.

Nasza oferta to:

 • szkolenia i kursy z zakresu ratownictwa medycznego
 • outsourcing usług medycznych
 • zabezpieczenia medyczne

Nasza kadra szkoleniowa to doświadczeni i czynni zawodowo ratownicy medyczni z minimum 3-letnim stażem pracy, w większości absolwenci akademii medycznych o kierunku ratownictwo medyczne, z tytułami magistra z zakresu ratownictwa medycznego.

Możemy również poszczycić się znakomitą kadrą outsourcingową, wyszkolonymi i doświadczonymi pielęgniarkami i ratownikami medycznymi. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883) nie możemy udostępnić danych osobowych naszej kadry dydaktycznej na stronie internetowej, dane takie można uzyskać w oddziale firmy.

Usługi

 • Zabezpieczenie medyczne

 • Obstawy medyczne imprez masowych - Rat-Med P. Czyrka, R. Kaźmierczyk Spółka Jawna Obstawy medyczne imprez masowych

  Nasza firma zajmuje się także organizacją zabezpieczeń medycznych wszelkiego rodzaju imprez masowych na terenie całego kraju.

  Współpracująca kadra medyczna posiada duże doświadczenie w ratownictwie medycznym oraz przy zabezpieczeniach medycznych:

  • koncertów,
  • festynów,
  • imprez okolicznościowych,
  • zawodów sportowych,
  • innych imprez.

  Profesjonalizm przy organizowaniu i realizacji zleceń to nasz atut, który zapewnia uczestnikom i organizatorom imprez pełne bezpieczeństwo i spokój.

  Nasz sprzęt jest zgodny z najnowocześniejszymi standardami, a kadra podejmuje czynności medyczne zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji.

  Do Państwa dyspozycji pozostają w pełni wyposażone zespoły Specjalistyczne oraz Podstawowe.

  Istnieje możliwość zabezpieczenia medycznego przez patrole piesze (np. dwóch ratowników) wyposażone w profesjonalny sprzęt do szybkiego udzielania pomocy.