Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Spider Games

Dębowa 6, 80-204 Gdańsk
www.spidergames.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Atrakcje

 • Loty samolotem

 • An-2 - Spider Games An-2

  Samolot An-2, zwany popularnie Antkiem zabiera na pokład 12 osób. Wśród miłośników lotnictwa jest samolotem kultowym, podobnie jak VW Garbus wśród miłośników motoryzacji. 

  Jego prosta konstrukcja, niezawodność, krótki rozbieg i dobieg powodują, że od lat `60 używany jest jako samolot do zadań specjalnych w różnych, trudnodostępnych rejonach świata.. 

  Przelot Antkiem robie spore wrażenie nawet na osobach, które dużo podróżują samolotami.

 • Gry terenowe

 • GPS Trekking - Spider Games GPS Trekking

  Uczestnicy zabawy są dzieleni przez Instruktora na zespoły 2-4-osobowe. Każdy zespół zostaje wyposażony w mapę terenu i odbiornik GPS.
  Instruktorzy przygotowują kilkanaście punktów kontrolnych w terenie, w których znajdować się będą „lampiony” z zakodowaną informacją. Zadanie Uczestników polega na odnalezieniu wszystkich punktów kontrolnych w jak najkrótszym czasie.
  Po przybyciu ekip na metę Instruktor udostępni klucz do szyfru. Dodatkowe punkty otrzyma drużyna, która najszybciej odkoduje informację.
  Lampiony w punktach kontrolnych mogą zastąpić atrakcje: zadania alpinistyczne, strzelnice, Zorbing i inne.

 • Nurkowanie

 • Nurkowanie wrakowe - Spider Games Nurkowanie wrakowe

  W zależności od zaawansowania Uczestników mogą być przeprowadzane na różnej głębokości oraz w różnych akwenach. Początkującym nurkom proponujemy wyprawę RIBami na Rybitwią Mieliznę na Zatoce Puckiej, gdzie pod okiem naszych instruktorów Uczestnicy wyprawy będą mogli bezpiecznie penetrować leżący na niewielkiej głębokości (do 6 metrów) wrak łodzi podwodnej.

 • Nurkowe ABC - Spider Games Nurkowe ABC

  Zajęcia organizowane na hotelowym basenie lub w jeziorze. Po krótkim przeszkoleniu w zakresie korzystania ze sprzętu Uczestnicy zanurzają się pod okiem instruktora na niedużą głębokość. Główny nacisk w przypadku tych zajęć położony jest na obsługę sprzętu – jacketu i automatu, a także na próbę opanowania pływalności i podwodnych znaków sygnalizacyjnych.

 • Pojazdy specjalne

 • Pojazdy Wojskowe - Spider Games Pojazdy Wojskowe

  Przejażdżka 36-tonowym czołgiem T-55 po bezdrożach poligonu to niezapomniana atrakcja. Pojazd zabiera jednocześnie maksymalnie 4 osoby. 2 z nich zajmują miejsca dla załogi wewnątrz kadłuba, pozostali mają możliwość obserwować teren z wieżyczki.
  Przejazd pozostawia wyraźne ślady w podłożu, dlatego atrakcję tę możemy organizować jedynie w miejscach do tego przeznaczonych.
  Pojazdem dużo lżejszym, bo ważącym już tylko (!) 14 ton jest SKOT, czyli czteroosiowy kołowy transporter opancerzony. Transporter zabiera na pokład jednorazowo nawet 14 osób. Układ napędowy 8x8 sprawia, że nie ma dla niego przeszkód nie do pokonania.

 • Łodzie i motorówki

 • Wodna impreza na orientację - Spider Games Wodna impreza na orientację

  Zadanie łączące dobrą zabawę z treningiem współdziałania w zespole. Celem 6-9 – osobowej grupy Uczestników jest odnalezienie i spisanie sekwencji kodów umieszczonych na bojkach pływających na powierzchni jeziora. Grupa porusza się w 10-osobowym pontonie raftingowym, a kolejność punktów kontrolnych wyznacza trasa zaprogramowana w odbiorniku GPS.

  Uczestnicy wyznaczają sternika, który koordynuje działanie całej załogi. Początkowo największą trudność stanowi zgranie wszystkich wioślarzy i opanowanie pontonu w stopniu umożliwiającym nadanie mu pożądanego kierunku. Następnie należy w jak najkrótszym czasie odnaleźć wszystkie kody (w odpowiedniej kolejności) unikając jednocześnie fałszywych punktów kontrolnych.

  Wszyscy Uczestnicy zabawy, niezależnie od umiejętności pływackich, wykonując zadanie ubrani są w kamizelki asekuracyjne!