Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

SSQuad.pl

Jabłoniowa 61, 05-507 Słomczyn
www.ssquad.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Opis

SSQuad.pl – to firma propagująca sporty ATV już od 2002 r., organizująca spotkania oraz wyjazdy w teren na czterokołowcach. Doświadczenie, jakie nabyliśmy przez ostatnie lata w organizacji imprez integracyjnych na quad’ach zapewni uczestnikom niezapomniane wrażenia z jazdy, oraz umocni pracę w zespole. Quady to nasza pasja. Dlatego wszystko co robimy, robimy tak, aby naszą pasję podzielić z naszymi klientami. Chcemy jak najbardziej przybliżyć nasze hobby ludziom, z którymi pracujemy, chcemy pokazać im to, co nas fascynuje, nauczyć techniki jazdy i przekazać podstawy etykiety rider'a. Zobacz kim jestśmy, co robimy. Gwarantujemy, że z nami można pojeździć, pogadać i poprowadzić wspólny projekt.

Atrakcje

  • Quady

  • Wynajem quadów

    Wynajem Quadów, godzinny, dzienny, z instruktorami, rowniez quady dla dzieci, wynajem dlugoterminowy, własny tor i teren.