Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Studio Dekoracji Balonowych

Studio Dekoracji Balonowych

Władysława Hermana 2A lok. 15, 02-496 Warszawa
www.studiodb.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Usługi

  • Dekoracje z balonów

  • Dekoracje przestrzenne i logotypy - Studio Dekoracji Balonowych Dekoracje przestrzenne i logotypy

    Obecnie dzięki szerokiej gamie kolorystycznej jak i zróżnicowanym kształtom i rozmiarom produkowanych balonów możliwe jest ich wykorzystanie także w budowie logotypów oraz figur przestrzennych związanych ściśle z działalnością firmy.

  • Targi, wystawy, prezentacje - Studio Dekoracji Balonowych Targi, wystawy, prezentacje

    Balony jako materiał idealnie nadają się do budowy wszelkiego rodzaju dużych konstrukcji, dzięki którym każde z organizowanych przez Państwa wydarzeń może nabrać wyjątkowego charakteru

  • Wypuszczanie balonów - Studio Dekoracji Balonowych Wypuszczanie balonów

    Jedna z najbardziej znanych i widowiskowych atrakcji związanych z balonami. W naszej ofercie mamy do zaproponowania zarówno wypuszczanie balonów pompowanych helem w niebo jak i pompowanych powietrzem i wypuszczanych z siatek w dół. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa bardzo efektowne wypuszczenie nawet z kilku miejsc jednocześnie. W każdym przypadku dokładamy wszelkich starań oraz służymy radą aby efekt był optymalny i jak najbardziej efektowny.