Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Syberiada

Nowe Dąbie 107, 89-210 Łabiszyn
syberiada-adventure.com

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Atrakcje

  • Psie zaprzęgi

  • Maszerski Dzień - Syberiada Maszerski Dzień

    Maszerski dzień   to o tej porze roku spotkanie z psami husky,krótka nauka powożenia psim zaprzęgiem, a następnie wyjazd w teren podczas którego pokonamy ok. 20 kilometrów w czasie ok. 3 godzin. Na trasie będziemy robić postoje, aby napoić psy i podziwiać piękno przyrody Borów Tucholskich. Dzień kończymy obiadem w bazie.

  • Maszerski Weekend - Syberiada Maszerski Weekend

    Maszerski Weekend który proponujemy latem to tak jak zimą czas poświęcony na to, by poczuć się maszerem i samodzielnie poprowadzić psi zaprzęg, jednak ze względu na dużo wyższe temperatury musimy skrócić pokonywane podczas tych dni dystanse. Weekend rozpoczynamy w piątek wspólną kolacją. Po śniadaniu w sobotę uczymy się podstaw mushingu, a później wyruszamy w teren, gdzie przejeżdżamy ok. 20-tu kilometrów. Na trasie robimy przerwy, by poić psy i podziwiać piękno Borów Tucholskich. Całość zajmuje nam ok. 5-6-ciu godzin, po których wracamy na obiad. Wieczór spędzamy na spacerze, bądź wędkowaniu. W niedzielę powtarzamy program z soboty.