Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Szalet Serwis s.c.

Szalet Serwis s.c.

Dojazdowa 9, 43-100 Tychy
toalety.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
 • toalety przenośne

Usługi

 • Toalety

 • Wynajem przenośnych toalet - Szalet Serwis s.c. Wynajem przenośnych toalet

  Oferujemy 6 typów toalet przenośnych, również w wersji VIP z umywalką i pisuarem oraz w wersji dla osób niepełnosprawnych a także z zawiesiami do podnoszenia dźwigiem. Posiadamy ponad 1000 szt. kabin na terenie woj. małopolskiego i śląskiego.

   

  Usługi krótkoterminowe polegają na udostępnianiu i pełnej obsłudze sanitarnej przenośnych kabin WC podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych, jak np.:

  festynów,
  pikników,
  koncertów,
  imprez sportowych,
  targów,
  wystaw,
  kongresów,
  zabaw
  wesel,
  oraz w miejscach zgromadzeń publicznych, 

  Podstawowym obowiązkiem organizatora jest zapewnienie uczestnikom imprezy bezpieczeństwa i warunków sanitarnych. Ponadto wymagania inspekcji sanitarnych dotyczące organizacji imprez masowych obligują do stworzenia takich warunków. Będą one spełnione przez zastosowanie kabin sanitarnych podczas świadczonych przez nas usług szaletów publicznych.

  Usługa obejmuje udostępnienie i serwis polegający na:

  usunięciu nieczystości z toalet,
  umyciu i dezynfekcji toalet,
  zalaniu toalet płynem biologicznym,
  uzupełnieniu papieru toaletowego,
  uzupełnieniu środków zapachowych,
  usunięciu drobnych uszkodzeń.

  Koszt usługi krótkoterminowej obejmuje obsługę całej imprezy. W przypadku imprezy trwającej powyżej 3 dni, za każdy następny dzień dolicza się jedynie 30% ceny. Usługa obejmuje pełną obsługę serwisową wszystkich wypożyczonych toalet podczas trwania całej imprezy, polegającą na utrzymaniu toalet w czystości. Dostarczenie, ustawienie i zainstalowanie a także odwiezienie toalet po zakończeniu imprezy jest również wliczone w cenę.