Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Szkoła Kajakarstwa Górskiego i Raftingu Retendo

Szkoła Kajakarstwa Górskiego i Raftingu Retendo

Moszyńskiego 28, 30-698 Kraków
http://www.retendo.com.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Opis

NASZA FIRMA
SZKOŁA KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO i RAFTINGU działa od 1998 roku. Jednakże jej geneza sięga roku 1990. Właśnie wtedy, zaczęliśmy zgłębiać tajniki ekstremalnych sportów wodnych. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie kajakarstwem górskim, później, w miarę rozwoju, zaczęliśmy zgłębiać tajniki innych dyscyplin, których elementy są wykorzystywane w naszej dyscyplinie: techniki linowe, canyoning, pierwsza pomoc przedmedyczna...
W 2003 r. nasza Szkoła zorganizowała wyprawę kajakową do Nepalu KAJAKIEM z EVERESTU - "HIMALAYAK 2003".

NASZ SZEF
Piotr Sikora, założyciel, a zarazem koordynator firmy, jako absolwent krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz były Prezes i Szkoleniowiec Akademickiego Klubu Kajakowego, posiada niezbędne w tej profesji przygotowanie merytoryczne i dydaktyczne. O jego umiejętnościach świadczą zaś liczne sukcesy, min. zdobycie II miejsca w Otwartych Akademickich Mistrzostwach Polski w kajakarstwie górskim oraz tytuł Mistrza Polski w kajakowym rodeo. Od 1993 roku organizator szkoleń na rzekach polskich i europejskich. Kierownik wyprawy KAJAKIEM z EVERESTU - "HIMALAYAK 2003".

NASI INSTRUKTORZY
Wieloletnie szkolenia przeistoczyły nas z amatorów w profesjonalistów. Dziś stanowimy wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Kompetencje to jedno, ale do posiadania uprawnień zobowiązują przepisy. My spełniamy warunki przepisów- nasi instruktorzy posiadają uprawnienia zawodowe Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Kajakarstwo jak i uprawnienia Polskiego Związku Kajakowego oraz uprawnienia kajakowe PTTK. W każdym sezonie nasi instruktorzy spędzają setki godzin na wodzie jako kadra - to sprawia, że są prawdziwymi zawodowcami w swojej dziedzinie.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ
Retendo to jedna z niewielu firm na polskim rynku, zajmująca się upowszechnianiem ekstremalnych sportów WHITE WATER. W naszej ofercie znajdują się szkolenia z zakresu kajakarstwa górskiego, oraz raftingu. Zaletą szkoleń, prowadzonych przez nas na każdym poziomie zaawansowania, w kraju i za granicą, jest profesjonalizm, solidność i bezpieczeństwo, na które kładziemy szczególny nacisk. Nasze metody i systemy szkoleniowe są dopracowywane i unowocześniane od wielu lat, a zarazem dostosowane w pełni do standardów europejskich, kładących duży nacisk na indywidualne podejście do klienta. Zaowocowało to otrzymaniem pozwolenia na organizowanie szkoleń instruktorów (instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Kajakarstwo). Posiadamy profesjonalny i niezawodny sprzęt, spełniający najwyższe oczekiwania.

NASI KLIENCI
Co roku organizujemy dla firm i osób prywatnych wiele imprez rekreacyjno - sportowych, których ogromną atrakcją są spływy pontonowe (tzw. rafting). Z naszych usług skorzystali już min. przedstawiciele takich firm jak Nationale Nederlanden, Nortel i Whirpool, Plus GSM, Alianz, BP. Współpracujemy też z renomowanymi agencjami turystycznymi, takimi jak np. firmy Trip lub Mr Travel.

Jesteśmy przekonani, że nasza działalność jest całkowicie profesjonalna, a zarazem spełniająca wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Dla tego z pełną odpowiedzialnością polecamy Państwu naszą wyjątkową ofertę i zachęcamy do skorzystania z niej. Jednocześnie pozostajemy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i propozycje.

Atrakcje

  • Rafting

  • Rafting dla firm - Szkoła Kajakarstwa Górskiego i Raftingu Retendo Rafting dla firm

    Rafting to popularna ostatnio forma aktywnego spędzania wolnego czasu, ucieczka od dnia codziennego. Jeszcze nie tak dawno sport ten był dostępny jedynie dla garstki zapaleńców. Obecnie dzięki doskonale wyszkolonym instruktorom i nowoczesnemu sprzętowi dostępny jest prawie dla wszystkich. To najlepsza próba sił i odwagi. Dlatego też rafting idealnie nadaje się do TEAM BUILDINGU (budowa prawdziwych zespołów, poprawa komunikacji wewnętrznej, integracja składów pracowniczych). Już po pokonaniu pierwszych odcinków rzeki, ciało i umysł reaguje instynktownie na polecenia przewodników, a grupa staje się jednym zespołem. Ta ekskluzywna przygoda pozwoli Wam znaleźć nową energię dla duszy.