Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Teatr Muzyczny "IWIA" Izabela Witwicka

Teatr Muzyczny "IWIA" Izabela Witwicka

Toszecka 92/21, 44-100 Gliwice
www.grupaiwia.pl

Dane kontaktowe

Marcin Witwicki Impresario 48 60...... Pokaż telefony

Opis

Twórcami Teatru Muzycznego IWIA jest małżeństwo – Iza i Marcin Witwiccy. Wykształcenie aktorsko – muzyczne, doświadczenie sceniczne i estradowe, znajomość choreografii teatralnej, współpraca przy realizacjach muzyczno – tanecznych w całej Polsce, zaowocowały stworzeniem profesjonalnych autorskich widowisk i przedstawień artystycznych. Grupę IWIA stanowi zespół wykwalifikowanych i doświadczonych solistów, wywodzących się z Gliwickiego Teatru Muzycznego. To śpiewacy, aktorzy, tancerze, nauczyciele tańca, uczestnicy i laureaci konkursów recytatorskich, festiwali muzyki operetkowej i piosenki aktorskiej, aktorzy znanych seriali telewizyjnych, goście na festiwalach gwiazd sportu oraz w teatrach muzycznych w kraju i za granicą, mistrzowie w sportowym tańcu towarzyskim, uczestnicy formacji tanecznych, artyści występujący na imprezach okolicznościowych. Pielęgnowane od lat pasje muzyczne, stanowią dla nas zawodową codzienność. Przedstawiamy Państwu świat barwnych musicali, operetek, szalonych lat 20-tych i 30-tych. Uroda, wdzięk i gracja pań, prezencja i wytworny szyk panów, tworzą niecodzienny obraz minionej, jakże barwnej epoki. Odpowiednio dobrana aranżacja muzyki i światła, oryginalne kostiumy, charakteryzacja, zestaw unikalnych rekwizytów, dostosowanych do danego utworu, epoki i stylizacji, scenografia, duża dawka humoru, interakcja z publicznością - to główne atuty naszych widowisk i gwarancja dobrej zabawy. Płynność widowiska i komfort odbioru wynikają z precyzyjnie połączonej linii melodycznej utworów oraz podkładu muzycznego, na tle którego przebiega akcja widowiska. Całość stanowi rodzaj jednolitego spektaklu muzycznego. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich ceniących sztukę i kunszt wokalno-akorsko-taneczny, jak również do tych, dla których muzyka, śpiew i taniec, to ukojenie i balsam w szarej zabieganej codzienności. Jest to idealna propozycja na imprezy o charakterze rozrywkowym i edukacyjnym. Kierujemy ją do wszystkich organizujących: koncerty, bankiety, konferencje, rauty, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, bale, spotkania towarzyskie, spotkania tematyczne i inne.

Atrakcje

 • Pokazy teatralne

 • Przedstawienie MUSICALOWE BRZMIENIA - Teatr Muzyczny Przedstawienie MUSICALOWE BRZMIENIA
  Spektakl "MUSICALOWE BRZMIENIA", to widowisko taneczno – aktorsko – muzyczne, gdzie na przemian z musicalowymi melodiami, rozgrywa się wartka akcja sceniczna. Dzięki różnorodnej interakcji z publicznością, artyści przenoszą widza w centrum wydarzeń odgrywanego spektaklu. Staje się on uczestnikiem przedstawienia, rozgrywanego podczas castingu w filmowym atelier. Czynny udział widza w spektaklu sprawia, iż bawi się on na równi z wykonawcami. Ci ostatni równorzędnie z wcielaniem się w postaci musicalowych bohaterów, ujawniają swój kunszt taneczny, w precyzyjnie dobranej choreografii. W spektaklu usłyszymy między innymi: znane wszystkim All that jazz (Chicago), westchnienie New York, New York (New York, New York), brzęk monet Money, Money (Cabaret) czy groźne Czekaj no! Higinszczaku (My Fair Lady). Ponadto zwierzenia seksownej Roxy Hart (Chicago), Modlitwę Tewie'go Mleczarza (Skrzypek na dachu), Memory kotki Grizabelii (Cats) i wiele innych. W Musicalowych Brzmieniach, Panie roztoczą swój nadzwyczajny urok, grację i powab, a Panowie pokażą co to prawdziwy szyk, elegancja i męstwo. Ten spektakl, to doskonała sceniczna podróż, ułatwiająca ucieczkę od dnia codziennego. Przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy cenią sobie dobrą, relaksującą, przepełnioną życiowymi prawdami muzykę, oraz czerpią radość z przedstawianego nowatorstwa i ekspresji tanecznej. Natomiast aktorstwo oraz sceniczny profesjonalizm w każdym calu, jest dla nich tylko dopełnieniem wszystkich walorów oglądanego artystycznego przedsięwzięcia.
 • Przedstawienie OPERETKA WCZORAJ I DZIŚ - Teatr Muzyczny Przedstawienie OPERETKA WCZORAJ I DZIŚ
  Scenariusz do spektaklu Operetka Wczoraj i Dziś, został napisany dzięki inspiracji płynących z melodii i historii zawartych w najpiękniejszych operetkach. Prezentowane utwory przepełnione są gorącym uczuciem miłości, namiętności, a przy tym niezwykłą melodią i rytmiką, która zachęca widza do wspólnego śpiewu, zabawy i uczestnictwa w odgrywanym spektaklu. Podczas przedstawienia rozbrzmiewają radosne polki, dostojne walce, znakomite arie, czardasze i duety Johana Straussa, Emmericha Kalmana, Franciszka Lehara, a całość spektaklu wieńczy niestarzejący się nigdy, szalony i ognisty kankan Jakuba Offenbacha. Akcja osadzona jest w salonach, kuluarach wiedeńskiego i dworskiego półświatka. Dwoje narratorów, przeprowadza publiczność przez towarzyskie spotkania, na których nie brak przeróżnych sytuacji i zdarzeń o charakterze miłosnym, bądź czysto komicznym. Główni bohaterowie, wcielają się w postaci elit z wyższych sfer i poprzez swoją młodzieńczość, urodę, łatwość wokalno – taneczną, ujawniają swój niespotykany entuzjazmem, charyzmę, pełnię humoru i wyczucie sceniczne. Artyści prezentują się w oryginalnych, barwnych, różnorodnych kreacjach i kostiumach, a śpiewają między innymi: W rytm walczyka (Księżniczka Czardasza), Ach jedź do Varasdin, (Hrabina Marica), Usta milczą (Wesoła Wdówka), Walc Giuditty (Giuditta), Barcelona (Clivia), Czardasz, ach Czardasz (Księżniczka Czardasza), Piosenka Boniego (Księżniczka Czardasza) i wiele, wiele innych znanych z tego gatunku. Spektakl ten jest przeznaczony dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają klasykę i elegancję, ale również młodzieńczy charakter, nowatorstwo, temperament i oryginalność wykonania
 • Przedstawienie RETROMANIA - Teatr Muzyczny Przedstawienie RETROMANIA
  Ten spektakl, to gratka dla miłośników polskiej piosenki Retro oraz fascynatów okresu międzywojennego i powojennego. Młodzi artyści oddają styl tamtych lat, wcielając się w postaci dam w stylu glamour i wytwornych gentelmen'ów. Dzięki temu upodabniają się do pokolenia z czasów swoich dziadków i jak oni bywają bywalcami dobrego, przedwojennego, nocnego lokalu, w którym to umiejscowiona jest cała akcja przedstawienia. Przychodzą tam i odchodzą, a każdy z nich ma coś do przekazania bądź to przez słowa piosenki, bądź to przez rytmiczny taniec. Naczelnym motywem rozmyślań i rozmów gości jest oczywiście miłość, tęsknota, radość i ból... Nie brak ich też w prezentowanych utworach, a tytuły takie jak: Miłości Ci wszystko wybaczy, Powróćmy jak za dawnych lat, To ostatnia niedziela, czy Na pierwszy znak, to tylko część barwnego widowiska, którego gospodarzem scenicznym, jest szef przedwojennego lokalu. Wieczorowe toalety, gipiury, tiurniury, boa, fraki, cygara, dym są nierozerwalnym atrybutem tamtych czasów i w takich też przedstawiają się tajemnicze pełne seksu i powabu panie, oraz panowie spełniający wszelkie kanony męstwa minionego stulecia. W tle słyszalne jest tango, quickstep i walc, a wnętrze zaaranżowane jest tak, by oddawało starodawny, spokojny, beztroski klimat.
 • Covery

 • TALKING BROTHERS_covery Moden Talking - Teatr Muzyczny TALKING BROTHERS_covery Moden Talking
  Cheri Cheri Lady, Geronimo's Cadillac, Brother Louie i wiele, wiele innych, wciąż żywych i porywających hitów Modern Talking, zaprezentuje Państwu dwóch młodych, przystojnych i utalentowanych showman'ów – duet Talking Brothers! Ich występ, to wyjątkowy koncert, podczas którego panuje niecodzienna atmosfera, rodem z dyskotek lat 80-tych, 90-tych, a miłośników tamtych czasów i muzyki, wprowadzą w klimat wspólnej, szalonej i niezapomnianej zabawy! Bogate doświadczenie zdobyte na wielu estradach w kraju i za granicą jest gwarantem jedynej w swoim rodzaju więzi artystów z widzami. Show grupy Talking Brothers jest idealną propozycją na imprezy plenerowe, bankiety, konferencje, imprezy tematyczne, itp.