Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Teatr Ognia LOS FUEGOS

Teatr Ognia LOS FUEGOS

wietora 3/8, 31-067 Kraków
www.teatrognia.com

Dane kontaktowe

Kasia Teatr LOS FUEGOS menager 51405...... Pokaż telefony

Opis

Artystyczne Pokazy Tańca - FIRESHOW (taniec z ogniem), UV SHOW (pokaz tańca i żonglerki w świetle ultrafioletowym), BODYPAINTING (stroje malowane na ciałach tancerzy), PERFORMANCE (przedstawienie teatru ulicznego, parady uliczne), MIMOWIE (żywe rzeźby), SZCZUDLARZE, ŻONGLERZY, KLAUNI, MUZYCY... Jako teatr ognia Los Fuegos istniejemy od początków 2004 roku. Przestrzenne obrazy malowane ogniem, bajkowy klimat pokazów w światle UV, stroje malowane bezpośrednio na ciele, muzyczne rzeźby powstające na oczach publiczności, mimowie, żonglerzy, akrobaci, szczudlarze, muzycy, przechodzenie po ogniu... to tylko część z tego czym się zajmujemy - inspiruje nas radość publiczności. Występujemy na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy! http://www.teatrognia.com mail. kontakt@teatrognia.com tel. 514 052 601

Atrakcje

  • Artyści cyrkowi

  • "BODYPAINTING - UV SHOW"

    Podczas pokazu, wykorzystujemy niecodzienne, własnoręcznie wykonane rekwizyty (m.in. kolorowe parasolki, sześcian, wstęgi, chusty, kije, skrzydła, piłki, lampiony, wachlarze, flagi i etc.). Możliwość dowolnej stylizacji (bodypainting) lub występu w przygotowanych strojach. Pokaz może być wzbogacony o akrobatykę (partnerowanie, akrobatyka powietrzna..) bądź rewie taneczną. Pulsujące kolorowe barwy, wciągają widza w inny wymiar rzeczywistości.. Efekt znikania i pojawiania się tylko tego co chcemy pokazać, daję nam możliwości stworzenia prawdziwej iluzji, która hipnotyzuję... http://www.teatrognia.com Zapraszamy!

  • "FIRESHOW"

    Przedstawienie z wykorzystaniem tańca oraz żonglerki płonącymi rekwizytami - poi, kije, wachlarze, pazury, liny, swingi, meteor, sześcian, skakanka. W zależności od scenariusza, tancerze mogą zostać dowolnie wystylizowani za pomocą farb ( bodypainting ) lub ubrani w stroje nawiązujące do klimatu imprezy.. Pokaz zbudowany jest na zasadzie krótkich i intensywnych układów choreograficznych, wypełnionych efektami scenicznymi - pochodnie, płonące misy, mgły, kolorowe flary, wybuchy iskier i scenicznej pirotechniki. Tworząc widowisko, pragnęliśmy nie tylko stworzyć estetyczne i ciekawe show, ale pokazać to o co naszym zdaniem w fireshow jest najważniejsze - energia i wspólne działanie. Tworząc choreografie, myśleliśmy o całościowym efekcie, tworzących się z ognia, geometrycznych kształtów, przywodzących na myśl mandale lub pulsujący kalejdoskop..