Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

thefood.pl

Gdyńska, 81-316 Gdynia
www.thefood.pl

Dane kontaktowe

Mateusz / Paweł 518 7...... Pokaż telefony

Opis

Kuchnia Molekularna w wykonaniu thefood.pl to: Pokazy, Szkolenia, Warsztaty, Catering oraz widowiskowy Bar Molekularny!

Atrakcje

  • Muzea i galerie

  • Bar Molekularny - thefood.pl Bar Molekularny
    Pokaz Kuchni Molekularnej oraz Bar Molekularny, które w swojej ofercie posiada thefood.pl to bardzo widowiskowe urozmaicenie różnego rodzaju wydarzeń eventowych takich jak: konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne oraz uroczyste wydarzenia firmowe. Molekularne show podnosi prestiż każdego wydarzenia, zachwyca gości, jak również pozostaje w ich pamięci na bardzo długo. Warsztaty Molekularne to wspólne gotowanie w formie zabawy, które idealnie nadaje się na ciekawą formę integracji. Catering Molekularny oraz Bufet Degustacyjny to doskonałe dopełnienie eventu, które gwarantuje poznanie zaskakujących połączeń smakowych
  • Pokaz Molekularny - thefood.pl Pokaz Molekularny
    Pokaz Kuchni Molekularnej oraz Bar Molekularny, które w swojej ofercie posiada thefood.pl to bardzo widowiskowe urozmaicenie różnego rodzaju wydarzeń eventowych takich jak: konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne oraz uroczyste wydarzenia firmowe. Molekularne show podnosi prestiż każdego wydarzenia, zachwyca gości, jak również pozostaje w ich pamięci na bardzo długo. Warsztaty Molekularne to wspólne gotowanie w formie zabawy, które idealnie nadaje się na ciekawą formę integracji. Catering Molekularny oraz Bufet Degustacyjny to doskonałe dopełnienie eventu, które gwarantuje poznanie zaskakujących połączeń smakowych.