Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tomi24

Chłopickiego 17/19 lok 6, 04-314 Warszawa
www.tomi24.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Usługi

 • Sprzęt biurowy

 • Sala komputerowa - Tomi24 Sala komputerowa

  Oferujemy dostęp do sali komputerowej z dziesięcioma komputerami stacjonarnymi, ekranem, projektorem multimedialnym oraz laptopem. Oferowany sprzęt posiada stały dostęp do Internetu. Na życzenie klienta istnieje możliwość dostawienia kolejnych stacji roboczych. Sala znajduje się w hotelu "Pod Sosnami" w Osiecku. Jest to wymarzone miejsce do przeprowadzenia szkolenia, konferencji lub spotkania integracyjnego. Zapewniamy wiele atrakcji, nocleg i wyżywienie. Dla grup zorganizowanych zapewniamy transport autokarowy z i do Warszawy lub innego miejsca w kraju. Więcej informacji o hotelu znajdą Państwo na stronie internetowej www.hotelosieck.pl lub pisząc na nasz adres biuro@tomi24.pl

 • Sprzęt Biurowy - Tomi24 Sprzęt Biurowy

  Korzystając z naszej oferty mają Państwo zapewniony bezpłatny transport na terenie Warszawy oraz wsparcie podczas instalacji sprzętu. Wypożyczany sprzęt dostarczamy pod wybrany adres w terminie ustalonym przez klienta. W wyborze odpowiedniego sprzętu może pomóc Państwu nasz dział wsparcia w którym mogą Państwo znaleźć dużo przydatnych informacji na temat parametrów wypożyczanego przez nas sprzętu.

   

  Prowadzimy wypożyczalnię:
  - laptopów
  - projektorów multimedialnych
  - ekranów projekcyjnych
  - rzutników folii
  - komputerów stacjonarnych
  - sprzętu nagłaśniającego
  - urządzeń aktywnych sieci
  - skanerów