Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Urząd Miasta Szczecin

Urząd Miasta Szczecin

pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin
szczecin.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
  • Urząd Miasta Szczecin - Szczecin

Atrakcje

  • Eventy cykliczne

  • The Tall Ships' Races - Zlot Żaglowców w Szczecinie - Urząd Miasta Szczecin The Tall Ships' Races - Zlot Żaglowców w Szczecinie

    W 2013 roku Szczecin ponownie będzie gospodarzem finału regat TSR. Miasto zorganizowało taka imprezę w 2007 roku. Wydarzenie było wielkim sukcesem organizacyjnym, medialnym i ekonomicznym. Wpłynęło na sposób postrzegania przez szczecinian własnego miasta i pozwoliło im uwierzyć, że organizacja wielkich przedsięwzięć w Szczecinie jest możliwa. Konsekwencją finału jest ogłoszony przez Miasto program „Szczecin – Przyjazny Port”, wzrastający z roku na rok udział szczecińskiej młodzieży w regatach The Tall Ships’ Races, powołanie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego „Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej”, organizacja w centrum Miasta imprez żeglarskich: regaty katamaranów, match racing, przygotowania do budowy mariny w centrum miasta.