Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Warszawskie Gry Miejskie

Warszawskie Gry Miejskie

Podczaszyńskiego 18/23, 01-867 Warszawa
www.warszawskiegrymiejskie.pl

Dane kontaktowe

Barbara Kotarba koordynator projektu 601 8...... Pokaż telefony

Opis

WARSZAWSKIE GRY MIEJSKIE – NAJLEPSZA INTEGRACJA W MIEŚCIE! Przekonajcie się, że nasze programy są oryginalne, pomysłowe, zabawne i z domieszką historii. Przekonajcie się, że współpraca z nami ułatwia organizację spotkania - zdejmiemy brzemię myślenia o różnych drobiazgach podczas realizacji zlecenia. Wykorzystamy gotowe programy lub napiszemy scenariusz specjalnie na Wasze potrzeby. Specjalizujemy się w grach miejskich – dla firm, urzędów, organizacji. Zaplanujemy również pobyt zagranicznych gości wraz z ciekawym, niestandardowym programem zwiedzania miasta lub inną rozrywkę w czasie wolnym. Wyczarujemy dodatkowo pikniki, imprezy wieczorne, programy plenerowe. Kto to wykonuje? Jesteśmy przewodnikami miejskimi, absolwentami AWF, ASP, UW. Ludzie z doświadczeniem, ale jeszcze młodzi. Wiecznie młodzi.

Atrakcje

  • Gry miejskie

  • Gra Miejska Gra Miejska "Mroczny przedmiot pożądania, czyli wszystko na kartki"
    Niech nieuchwytna rolka papieru posłuży za swoistego przewodnika w podróży po historycznej już Warszawie czasów PRL. Zapraszamy do zabawnej lekcji historii, która przybliży uczestnikom czym żyła Polska kilkadziesiąt lat temu. Podczas gry grupy będą miały nie jedno zadanie do zaliczenia, odwiedzimy sztandarowe miejsca socrealistycznej Warszawy, ale głównie – będziemy dobrze się bawić w PRL-owskim anturażu.
  • "Wehikuł Czasu" gra miejska
    Ale mamy też złe wieści: niespodziewanie znaleźliście się w pułapce czasu – nie będziecie mieli wpływu na czas w jakim się znajdziecie. Wasz wehikuł zaciął się.Aby powrócić do roku 2011 musicie odszukać sprawną machinę czasu. OSTRZEŻENIE: musicie się spieszyć, macie tylko 120 minut (czas zależny od sytuacji). Jeśli nie zdążycie – pozostaniecie w pułapce czasu na zawsze. I nie dotrzecie na swoją kolację/drinka. Podczas drogi spotkacie osoby, które mogą udzielić Wam informacji ale także przekażą zadania do wykonania.