Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Water Jet

Kondratowicza 50, 03-642 Warszawa
http://water-jet.com.pl/

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Atrakcje

 • Skutery wodne, motorówki

 • Przejażdżki na skuterach wodnych - Water Jet Przejażdżki na skuterach wodnych

  Jest to jeden z najbardziej widowiskowych sportów motorowodnych. W dalszym ciągu mało dostępny dla szerszej grupy osób, głównie ze względu na bardzo wysokie koszty sprzętu. Podczas eventu firma Water-Jet proponuje wykorzystanie najnowszych skuterów firmy Yamaha.

   

  Każdy konsument, który dokona zakupu określonej ilości produktów, będzie mógł skorzystać z darmowej przejażdżki na skuterze wodnym prowadzonym przez instruktora sportów motorowodnych.

  Do działań promocyjnych zalecamy wykorzystanie od dwóch do trzech jednostek. W ciągu jednego dnia akcji będzie mogło skorzystać z tej oferty od 100 do 300 osób.

 • Łodzie i motorówki

 • Rejsy Ribami - Water Jet Rejsy Ribami

  RIB to rodzaj łodzi - hybrydy, połączenie sztywnego kadłuba z pontonem. Wyposażone są w silniki Yamaha o mocy 150-200 KM i mogą zabrać na pokład nawet do dwunastu pasażerów. Rejsy po morzu są niesamowicie efektowne.

  Wszyscy pasażerowie zajmują miejsca na łodzi w specjalnych siodłach. Skaczące po falach RIBy nadają tym rejsom charakter ekstremalny. W czasie trwania akcji z rejsu RIBami będzie mogło skorzystać 700 osób.