Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Wypozyczenia.com

Wypozyczenia.com

Al. Stanów Zjednoczonych 53, 04-028 Warszawa
www.wypozyczenia.com

Dane kontaktowe

Mikołaj Benesz właściciel 22 81...... Pokaż telefony

Opis

W branży eventowej działamy od ponad 10 lat. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i znajomości branży, jesteśmy w stanie dopasować wypożyczany sprzęt do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Naszą domeną jest wynajem laptopów i projektorów multimedialnych, ale w naszej ofercie wypożyczeń znajdą Państwo również telewizory plazmowe, LED, monitory, ekrany projekcyjne, komputery stacjonarne, sprzęt nagłaśniający oraz urządzenia sieciowe.
Wypożyczamy również tablety, konsole Playstation, Xbox, profesjonalne kamery wideo oraz czytniki kodów.

Możemy również zaproponować naszą obsługę techniczną podczas trwania Państwa eventu. Dzięki temu będą Państwo mieli pewność, że Państwa impreza przebiegnie bez przykrych niespodzianek technicznych.

Wypożyczany sprzęt jest naszą własnością i posiadamy go od nowości, dzięki czemu gwarantujemy jego niezawodność. Jesteśmy w stanie dostarczyć dowolną ilość wypożyczanego sprzętu w każde miejsce w Polsce.

Usługi

 • Rejestracja uczestników

 • Elektroniczna rejestracja gości, obsługa recepcji - Wypozyczenia.com Elektroniczna rejestracja gości, obsługa recepcji
  Główne zalety systemu:
  - Błyskawiczna rejestracja listy gości przed i w trakcie trwania wydarzenia
  - Stały dostęp do listy gości przebywających na wydarzeniu
  - Pełna kontrola frekwencji na poszczególnych wykładach
  - Możliwość kontroli miejsca przebywania uczestnika
  - Możliwość oceny atrakcyjności poszczególnych wykładów, szkoleń, atrakcji wydarzenia
  - Gromadzenie informacji o preferencjach marketingowych uczestników
  - Przeprowadzanie spersonalizowanych ankiet z identyfikacją wypełniającego
  - Możliwość organizacji dedykowanych atrakcji wymagających prostej identyfikacji uczestnika
  - Kontrola dostępu do wybranych punktów wydarzenia/usług
  - Pełne raportowanie przebiegu wydarzenia w trakcie i po jego zakończeniu
  - Wydruk identyfikatorów papierowych i plastikowych oraz zaproszeń
 • Nagłośnienie

 • Organizacja i obsługa imprez - Wypozyczenia.com Organizacja i obsługa imprez
 • Sprzęt Audio Video

 • Wynajem IT i multimediów - laptopy, serwery, tablety, projektory, telewizory, nagłośnienie - Wypozyczenia.com Wynajem IT i multimediów - laptopy, serwery, tablety, projektory, telewizory, nagłośnienie
  Komputery przenośnie są najczęściej wypożyczanym sprzętem multimedialnym. W związku z tym, aby zminimalizować Państwa koszty możemy je zaproponować w trzech różnych konfiguracjach. Economy – jeżeli sprzęt ma spełniać podstawowe funkcje np. nauka obsługi komputera, Standard – do większości zastosowań o optymalnych parametrach np. arkusz kalkulacyjny oraz Professional – do bardziej wymagających projektów np. drobne prace graficzne, gry.
  Każdego laptopa możemy skonfigurować tak, aby jak najlepiej spełniał swoja rolę oraz na życzenie klienta zainstalować odpowiednie oprogramowanie.

  Jeżeli laptopy mają służyć jedynie jako nośnik prezentacji to proponujemy wypożyczenie tabletów. Małe, poręczne urządzenia wyposażone w modem 3G i WiFi z powiedzeniem zastąpią laptopy przy niewielkich prezentacjach czy pokazach produktowych.
  Komputery stacjonarne są dobrym rozwiązaniem jeżeli potrzebują Państwo sprzęt skonfigurowany wg. Państwa potrzeb, a mobilność nie odgrywa głównej roli. Komputery wypożyczamy z myszką i klawiaturą. Jeśli nie posiadają Państwo własnego monitora to również możemy go wypożyczyć razem z komputerem.

  Do laptopów jak i komputerów PC możemy zaproponować dodatkowe urządzenia peryferyjne – słuchawki z mikrofonem, głośniki komputerowe oraz drukarki. Wypożyczane u nas drukarki są laserowe w wersji czarno białej i kolorowej. Nasze podstawowe drukarki są małe i ekonomiczne, polecane głównie tam, gdzie nie ma zbyt dużo miejsca na zainstalowanie sprzętu. Dla bardziej rozbudowanych projektów proponujemy większe, ale nadal wydajne urządzenia wielofunkcyjne – oprócz drukarki posiadają skaner oraz faks. W każdej drukarce jest już toner, więc nie muszą Państwo dodatkowo tracić czasu na ich zakup. Jeżeli projekt przewiduje większe zużycie tonera i wydaje się Państwu, że jeden może nie wystarczyć to do zamówienia dodamy zapasowe. Na zamówienie możemy również dostarczyć papier do drukarek.

  Nasza firma oferuje również wynajem projektorów multimedialnych. W naszej ofercie posiadamy projektory od 2000 ANSI z wbudowanymi oraz wymiennymi soczewkami. Do każdego projektora możemy zaproponować odpowiedni ekran projekcyjny. Mamy mniejsze ekrany na trójnogu oraz większe ramowe – idealne do projekcji zarówno przedniej jak i tylnej. Jeśli planują Państwo prezentację materiału, gdzie nagrany jest dźwięk, pomożemy również dobrać nagłośnienie. W ofercie wypożyczeń posiadamy słabsze zestawy nagłaśniające na małe, kameralne eventy oraz zestawy o dużej mocy na większe imprezy.

  W naszej ofercie znajduje się również wynajem telewizorów plazmowych, LED oraz LCD. Posiadamy telewizory od 32” do 62”. Każdy wypożyczany telewizor posiada w zestawie regulowany statyw, dzięki któremu można umieścić ekran w dowolnym miejscu i dostosować wysokość montażu w zależności od potrzeb.

  Jeśli chcieliby Państwo mieć pewność, że wypożyczony sprzęt zostanie odpowiednio podłączony i będzie działał poprawnie oferujemy również pomoc techniczną. W zależności od potrzeb może to być jedna, dwie osoby lub nawet kilka osób, które zajmą się obsługą techniczną Państwa wydarzenia.
  Na życzenie klienta możemy również wypożyczyć profesjonalną kamerę wideo, czytniki kodów kreskowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu czy oświetlenie.