Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Zakład Usług Leśnych Bagienne Bractwo Obserwatorów Terenowych

Zakład Usług Leśnych Bagienne Bractwo Obserwatorów Terenowych

Sukiennicza 13, 23-300 Janów Lubelski
www.obserwatorzy.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
 • Zakład Usług Leśnych Bagienne Bractwo Obserwatorów Terenowych - Janów Lubelski

Atrakcje

 • Off-road

 • Sznurowanie wilczym stadem - Zakład Usług Leśnych Bagienne Bractwo Obserwatorów Terenowych Sznurowanie wilczym stadem

  Wyprawa pojazdami terenowymi na trasie adventure,wymagającej dobrze przygotowanych  samochodówi uczestników.Dołącz do watahy lub zbierz swoją

  Bagienne Bractwo Obserwatorów Terenowych Lasy Janowskie zaprasza: "WATAHĘ żądnych krwi WILKÓW na sznurowanie wilczym stadem".


  UWAGI:

  Sznurowanie ma charakter przeprawy turystycznej z przewodnikiem. Kondycja watahy i żelaza znakomita. Wadery mile widziane. Wilki nie grasują w każdym lesie, możliwość wejścia na ich trop nie jest chlebem powszednim nawet dla wytrawnego nemroda. Nawet gdybyśmy ich nie spotkali oko w oko, to klimat pozostanie, ponieważ często kontakt jest jednostronny, my o tym nie wiemy a one są zbyt przebiegłe by się narzucać (sprawdzone wielokrotnie).