Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

AC Hotel by Marriott Wrocław

pl. Wolności 10, 50-071 Wrocław
http://www.marriott.com/hotels/travel/wroar-ac-hotel-wroclaw/

Skontaktuj się z obiektem

Jolanta Baśczyn Conference & Group Sales Specialist +48 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
AC Hotel by Marriott Wrocław

Konferencje w nowym hotelu Marriott we Wrocławiu w 2016 r.

Data aktualności: 21-12-2015

 • Konferencje w nowym hotelu Marriott we Wrocławiu w 2016 r. - AC Hotel by Marriott Wrocław

  Przy wrocławskim placu Wolności powstanie hotel z zapleczem konferencyjnym. Kolejny w tej lokalizacji, lecz pierwszy tej marki – AC by Marriott będzie w Polsce debiutował. Otwarcie planowane jest na przełom 2016/17 r.


  AC by Marriott mieścić się będzie w zabytkowej kamienicy w centrum miasta, w której niegdyś znajdował się Reichsbank, czyli bank centralny Rzeszy. Potem budynek należał do BZ WBK jednak przez ostatnie lata niszczał. Za budowę czterogwiazdkowego hotelu AC by Marriott odpowiedzialna jest spółka K2 Konwent Kocwa, która już rozpoczęła prace budowlane. Elewacja jest już odnowiona, trwa dobudowywanie dwóch dodatkowych pięter.

  Obok zaplecza noclegowego w hotelu znajdą się trzy sale konferencyjne – największa na 50 osób, dwie pozostałe pomieszczą po 15 osób, a także klub fitness z basenem, restauracja, dwie sauny (sucha i mokra), jacuzzi i siłownia. Parter hotelu zaprojektowano tak, by znalazł się na nim hol z barem – AC Lounge – restauracja oraz przestrzenią wypoczynkową.

  Goście hotelowi będą mogli korzystać z parkingu przy Narodowym Forum Muzyki.

  Otwarcie pierwszego hotelu marki AC by Marriott w Polsce planowane jest na koniec 2016 r.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: