Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Courtyard by Marriott Katowice City Center

ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice
www.courtyardkatowice.pl

Skontaktuj się z obiektem

Weronika Misztal Specjalista ds. konferencji Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Courtyard by Marriott Katowice City Center

Hotele wyróżnione przez TripAdvisor

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotele wyróżnione przez TripAdvisor - Courtyard by Marriott Katowice City Center

  Największy serwis turystyczny na świecie – TripAdvisor – ogłosił listę hoteli rekomendowanych na rok 2012. Wśród wyróżnionych obiektów znalazły się hotele sieci Qubus w Krakowie i Katowicach.

   

   

   

   

   

   


  Zdaniem internautów, Qubus Hotel Prestige Katowice to jeden z najmodniejszych hoteli w kraju. W kategorii Top Top 25 Trendiest Hotels in Poland uplasował się na 13. miejscu.
  - To dla nas powód do ogromnej dumy i satysfakcji. To również nagroda za codzienną pracę, jaką cały zespół hotelu wkłada, by nasi Goście czuli się wyjątkowo, komfortowo i bezpiecznie - podkreśla znaczenie nagrody Katarzyna Malicka, dyrektor hotelu.


  Hotel zlokalizowany został w najwyższym na Śląsku biurowcu Altus. Na ostatnim, 27. piętrze wieżowca mieści się Sky Bar – obowiązkowy punkt na towarzyskiej mapie Katowic. To tutaj panoramę miasta podziwiali m.in. Phil Collins czy muzycy zespołu Green Day.


  Jednym z najmodniejszych polskich hoteli jest również Qubus Hotel Kraków. Dodatkowo obiekt znalazł się w najważniejszym zestawieniu 25 najlepszych hoteli w Polsce. Goście nieustannie cenią sobie zarówno doskonałe śniadania, jak i warunki wypoczynku. W hotelu korzystać można m.in. z przeszklonego basenu, sal fitness, klubu jazzowego. Atrakcyjna jest również lokalizacja – dzielnica Kazimierz cieszy się wśród turystów niesłabnącą popularnością.

   

  Portal TripAdvisor co miesiąc odwiedza 50 milionów unikalnych użytkowników z całego świata. Nagrody Travelers’ Choice zostały przyznane już dziesiąty rok z rzędu. Kompletną listę nagrodzonych obiektów można znaleźć na stronie: http://www.tripadvisor.com/TravelersChoice.  źródło: www.qubushotel.com