Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Courtyard by Marriott Katowice City Center

ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice
www.courtyardkatowice.pl

Skontaktuj się z obiektem

Weronika Misztal Specjalista ds. konferencji Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Courtyard by Marriott Katowice City Center

Śląski hotel podsumowuje rok i zaprasza na konferencje

Data aktualności: 28-11-2012

 • Śląski hotel podsumowuje rok i zaprasza na konferencje - Courtyard by Marriott Katowice City Center

  Mieszczący się w biznesowym budynku Altus czterogwiazdkowy hotel podsumowuje 2012 rok i zapowiada dalsze starania o gościa biznesowego, którego zamierza pozyskać m.in. dzięki jednemu z najnowocześniejszych centrów konferencyjnych na Śląsku.
   

   

    

   

   

   


  W 2012 r. katowicki obiekt zajął pierwsze miejsce w głosowaniu organizowanym przez portal rezerwuje.pl i rezerwuje.com jako „Najlepszy hotel cztero- i pięciogwiazdkowy na Śląsku”. Goście wysoko ocenili hotel także na portalu hotel.info przyznając nam 8 punktów w 10-stopniowej skali. Ponadto obiekt został doceniony przez portal TripAdvisor, który przyznał mu miano „Top-ranked hotels in Katowice”.

  Qubus Hotel Prestige Katowice stara się jednak w dalszym ciągu dopasować swoją ofertę do potrzeb gości biznesowych. - Wynika to z tego, że jesteśmy jednym z największych centrów konferencyjnych na Śląsku - tłumaczy Katarzyna Malicka, dyrektor hotelu.   Oferujemy bowiem 7 nowoczesnych sal, o łącznej powierzchni ponad 600 mkw. Qubus Hotel Prestige Katowice konsekwentnie dąży również do podnoszenia jakości swoich usług konferencyjnych, dlatego w tym roku nasze Centrum zostało odnowione. Nasze działania oraz wysoka jakość zostały docenione przez gości. W konkursie Best Hotel Award zdobyliśmy III miejsce w Polsce w kategorii „Dla biznesu” - dodaje dyrektor katowickiego Qubusa.

  W ostatnim czasie hotelowa restauracja dołączyła do szlaku kulinarnego „Śląskie Smaki”, jako miejsce które promuje, a tym samym chroni dziedzictwo kulinarne województwa śląskiego. - W tej chwili w tym prestiżowym szlaku są tylko 23 najlepsze restauracje, dlatego tym bardziej cieszymy się z tego certyfikatu - mówi Katarzyna Malicka. - Ponadto jeden z naszych pracowników Pan Rafał Nawrot reprezentował naszą sieć w konkursie Bacardi Legacy i został laureatem polskiej edycji pokonując 20 najlepszych barmanów w Polsce. Jeśli dobrze pójdzie Pan Rafał będzie nas reprezentował na światowym finale w Puerto Rico. Bardzo cieszę się z tego, że w naszej sieci pracują najlepsi, a Panu Rafałowi serdecznie kibicuję.

  źródło: www.qubushotel.com