Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Alvernia Studios

Nieporaz 117, 32-566 Alwernia
http://www.alvernia.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Alvernia Studios

Konferencje i eventy w kosmicznym miasteczku Alvernia Studios pod Krakowem

Data aktualności: 28-08-2014

 • Konferencje i eventy w kosmicznym miasteczku Alvernia Studios pod Krakowem - Alvernia Studios

  Alvernia Studios to jedna z najnowocześniejszych wytwórni filmowych w Europie. Studio jest jednocześnie doskonałym miejscem do organizacji konferencji, eventów i spotkań biznesowych.

   

  Kompleks obiektów o kosmicznym wyglądzie znajduje się 30 km od Krakowa, 10 km od lotniska Kraków Balice, przy autostradzie A4. Futurystyczne kopuły intrygują i przyciągają wzrok podróżujących autostradą w stronę Krakowa. Alvernia Studios w ciągu 3 lat istnienia zrealizowało ponad 50 polskich i zagranicznych produkcji fabularnych m.in. „Essential Killing” (reż. J. Skolimowski), „Arbitraż” (reż. N. Jarecki), „Drogówkę” (reż. W. Smarzowski) oraz 160 reklam.

   

  Konferencje i eventy pod Krakowem

   

  Organizatorzy konferencji mogą skorzystać z sali kinowej na 75 miejsc, małej sali konferencyjnej dla 30 osób, a także mają do dyspozycji 2 hale o powierzchni 2 tys. mkw. Sala kinowa wyposażona jest projektory cyfrowe i analogowe, system nagłośnieniowy z prestiżowym certyfikatem Dolby Premier oraz 10 metrowy ekran. Hale posiadają duże bramy wjazdowe, umożliwiające wprowadzenie samochodów. Wszystkie pomieszczenia są nowocześnie wyposażone, klimatyzowane i mają zapewnioną obsługę techniczną. Przestrzenie hal można dowolnie aranżować przy wsparciu departamentu budowy dekoracji i scenografii, a dzięki zaawansowanemu zapleczu technologicznemu i sprzętowemu możliwe jest organizowanie wydarzeń wymagających skomplikowanej oprawy.
   

    

   

  Udogodnienia i atrakcje dla gości

   

  Alvernia Studios zapewnia obsługę gastronomiczną konferencji i eventów. Na terenie obiektu znajduje się restauracja z 70 miejscami, goście mają również zapewnioną obsługę cateringową. Istnieje możliwość odebrania uczestników eventu lub konferencji z dworca lub lotniska (za dodatkową opłatą). Zakwaterowanie podczas dłuższych spotkań jest zapewnione w hotelach w Krakowie i Katowicach oraz w mniejszych bazach noclegowych (do 100 miejsc) w obrębie 15 km od obiektu.
  Dla grup organizowane są wycieczki studyjne po najważniejszych miejscach w obiekcie, takich jak blue screen, studio nagrań czy Green screen. Goście mają do dyspozycji parking na 180 miejsc oraz lądowisko dla helikoptera.
   
  Prestiżowe eventy w portfolio

   

  Alvernia Studios może poszczycić się organizacją prestiżowych wydarzeń np. premiery Mercedesa Klasy S, organizacji koncertu „Pasja wg św. Łukasza” Krzysztofa Pendereckiego w reżyserii Grzegorza Jarzyny czy eventu korporacyjnego Arcelor Mittal.

  W sprawie organizacji konferencji i eventów można kontaktować się z Event Managerem - Dorotą Ryciak, tel. 723 999 017, e-mail: d.ryciak@alvernia.com.