Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Vienna House Easy Angelo Katowice

Sokolska 24, 40-086 Katowice
https://www.viennahouse.com/pl/easy-katowice/hotel/w-skrocie.html

Skontaktuj się z obiektem

Anna Fujak 32 78...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Vienna House Easy Angelo Katowice

Europejski Kongres Gospodarczy 2012 odbędzie się w katowickim hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Europejski Kongres Gospodarczy 2012 odbędzie się w katowickim hotelu - Hotel Vienna House Easy Angelo Katowice

  W dniach 14-16 maja 2012 r. 900 prelegentów, 6000 uczestników i ponad 100 sesji dyskusyjnych IV Europejskiego Kongresu Gospodarczego zamienią katowicki hotel w centrum gospodarczo-biznesowe Europy Środkowej.

   

   

   

   

   

   


  angelo Hotel Katowice to jedna z 11 lokalizacji, w jakich w odbędzie się kongres. W ciągu trzech dni najważniejsze osobistości świata polityki, biznesu, nauki i ekonomii będą dyskutować o kształcie europejskiej gospodarki w najbliższych latach. Podczas ponad 100 sesji plenarnych, z których istotna część gościć będzie w angelo Katowice, poruszone zostaną takie zagadnienia jak: Europa 2020, UE i kraje Europy Centralnej wobec spowolnienia gospodarczego, Polityka energetyczna Unii Europejskiej czy Europa-Chiny. Swoją obecność w angelo Katowice zapowiedzieli m.in. Jerzy Buzek - przewodniczący Parlamentu Europejskiego w latach 2009-2012 oraz prezes Rady Ministrów w latach 1997-2001 i Günter Verheugen, Komisarz UE ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu w latach 2004-2010, Komisarz UE ds. Rozszerzenia w latach 1999-2004, którzy wystąpią podczas panelu „Energetyczna mapa drogowa 2050 i przyszły miks energetyczny Europy” w angelo Hotel Katowice.

  - Skala organizowanego przez nas wydarzenia stale rośnie. Zależy nam, aby do Katowic przyjechali ważni, europejscy decydenci. Z ich udziałem przeprowadzimy merytoryczne debaty na najwyższym poziomie – podkreśla Wojciech Kuśpik, Prezes Grupy PTWP SA, inicjator EEC. Tomasz Piórkowski, General Manager angelo Hotel Katowice, dodaje: - Z roku na rok widzimy profesjonalizację i coraz większą rangę EEC. Dla hotelu biznesowo-konferencyjnego to niezwykła nobilitacja być w centrum gospodarczo-biznesowych wydarzeń. Czujemy, że jesteśmy w odpowiednim miejscu.

  Panele EEC w angelo Hotel Katowice będą dotyczyły przede wszystkim rynku zdrowia i polityki energetycznej. Ciekawie zapowiada się również m.in. debata „Własność intelektualna w nowej gospodarce”, do której został zaproszony Michał Boni, Minister Administracji i Cyfryzacji, czy „Wspólna polityka rozwoju kluczowych technologii przyszłości”, podczas której o innowacyjnych przedsięwzięciach w obszarze KET (technologie grupy KET to m.in. nanotechnologie, fotonika i biotechnologia) dyskutować będą eksperci z USA, Finlandii, Danii czy Niemiec.

  We wszystkich 12 salach liczącego 1350 mkw. centrum konferencyjnego angelo Hotel Katowice w dniach 14-16 maja będą odbywać się debaty EEC, a większość pokoi zajmą uczestnicy konferencji: prezesi, europejscy decydenci i VIP-y. W angelo odbędą się również spotkania biznesowe, koktajle i bankiety. - Warto zauważyć, że Katowice pod względem infrastruktury i możliwości dojazdowych stanowią najlepszą lokalizację dla tego typu wydarzenia w naszym kraju – przyznał Wojciech Kuśpik. To również z tego powodu angelo Hotel Katowice podjął współpracę z Grupą PTWP SA, która jest organizatorem EEC. Hotel należący do sieci Vienna International od początku swojego istnienia mocno angażuje się w działania na rzecz promocji Śląska w branży turystyki biznesowej i MICE.W marcu 2012 roku we współpracy z Urzędem Miasta Katowice, zorganizował po raz drugi „Discover Silesia”, którego celem było pokazanie organizatorom eventów energii spotkań Katowic.

     źródło: www.vi-hotels.pl

Oferty specjalne

 • Letnia promocja wigilii firmowych

  Zaplanuj i zarezerwuj świąteczną kolację dla Twojej firmy już teraz. Będziesz mógł wybrać najdogodniejszy dla Ciebie termin i najlepsze sale, otrzymasz najlepsze ceny oraz pakiet dodatkowych korzyści.Co zyskujesz: 10% zniżki na całe zamówienie, powitalny drink i słodki...
 • Smart Summer Meetings – otrzymaj Apple Watch

  Zorganizuj konferencję lub event w angelo Hotel Katowice w wakacje i zostań posiadaczem nowoczesnego Apple Watch, który stanie się Twoim mobilnym centrum zarządzania. Oferta obejmuje tylko nowe rezerwacje dokonane do 5 września na kwotę co najmniej 5 500 EUR i zrealizowane do 6 września 2015 r....