Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Vienna House Easy Angelo Katowice

Sokolska 24, 40-086 Katowice
https://www.viennahouse.com/pl/easy-katowice/hotel/w-skrocie.html

Skontaktuj się z obiektem

Anna Fujak 32 78...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Vienna House Easy Angelo Katowice

Angelo Hotel Katowice "Hotelem Roku" dla biznesu

Data aktualności: 10-04-2014

 • Angelo Hotel Katowice
  Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny na Śląsku otrzymał dwie nagrody w organizowanym przez portal hrs.pl plebiscycie "Hotel Roku 2014" w kategoriach „Biznes" i "Najlepszy serwis".
   
  Wręczenie nagród miało miejsce 3 kwietnia 2014 r. podczas uroczystej gali, która odbyła się  w Ufficio Primo w Warszawie. Angelo Hotel Katowice został nagrodzony w plebiscycie w dwoch kategoriach - „Biznes" i „Najlepszy Serwis".
   
  O przyznaniu statuetek katowickiemu hotelowi zadecydowały osoby, ktore  dokonujały rezerwacji na portalu hrs.pl i na podstawie własnych doświadczeń wybrały najlepsze hotele w dziewięciu kategoriach: Premiera, Biznes, Design, Spa, Najlepszy Serwis, Hotel Ekonomiczny, Luksusowy, Wypoczynkowy oraz Pałace i Zamki. - Nagroda w plebiscycie Hotel Roku ma dla nas znaczenie szczególne - przyznał odbierając nagrodę Tomasz Piórkowski, general manager angelo Hotel Katowice. - Travel managerowie, to osoby zawodowo zajmujące się zarządzaniem podróżami służbowymi w dużych firmach i korporacjach. Dlatego jest to dla nas bardzo duży sukces być wyróżnionymi właśnie przez takie grono. 
   
  Idealny na konferencje na Śląsku
   
  Należący do sieci Vienna International angelo Hotel Katowice dysponuje jednym z największych centrów konferencyjnych w centrum Katowic, w którym często odbywają się spotkania i konferencje z wielu dziedzin. W obiekcie można organizować eventy z udziałem nawet do 700 osób. Na jego zaplecze noclegowe składają się 203 pokoje, w tym 17 apartamentów. Do dyspozycji gości pozostają również Jazz Bar i Restaurację Sunlight.

Oferty specjalne

 • Letnia promocja wigilii firmowych

  Zaplanuj i zarezerwuj świąteczną kolację dla Twojej firmy już teraz. Będziesz mógł wybrać najdogodniejszy dla Ciebie termin i najlepsze sale, otrzymasz najlepsze ceny oraz pakiet dodatkowych korzyści.Co zyskujesz: 10% zniżki na całe zamówienie, powitalny drink i słodki...
 • Smart Summer Meetings – otrzymaj Apple Watch

  Zorganizuj konferencję lub event w angelo Hotel Katowice w wakacje i zostań posiadaczem nowoczesnego Apple Watch, który stanie się Twoim mobilnym centrum zarządzania. Oferta obejmuje tylko nowe rezerwacje dokonane do 5 września na kwotę co najmniej 5 500 EUR i zrealizowane do 6 września 2015 r....