Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Art Hotel's Sosnowiec

Partyzantów 11, 41-200 Sosnowiec
http://www.cfihotels.pl/nasze-hotele/art-hotels-sosnowiec1

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Art Hotel's Sosnowiec

Pierwsi goście w nowym butikowym hotelu w Sosnowcu

Data aktualności: 21-12-2016

 • Pierwsi goście w nowym butikowym hotelu w Sosnowcu - Art Hotel's Sosnowiec

  Na rynku zagłębiowskich sal konferencyjnych wyrósł nowy gracz. Kameralny Art Hotel’s Sosnowiec zaoferował swoim gościom 49 miejsc noclegowych w 28 pokojach o podwyższonym standardzie.

   

   

  Rok 2016 był ważnym okresem dla grupy CFI Hotels. Zapowiedziano rozpoczęcie działalności dwóch ośrodków, oczekiwanych przez klientów od dłuższego czasu. Jeszcze w grudniu ma nastąpić otwarcie CITI Hotel’s we Wrocławiu, pierwszych gości przyjął zaś już butikowy Art Hotel’s Sosnowiec, mieszczący się przy ul. Partyzantów 11. To ten sam budynek, w którym swoją siedzibę ma już należący do tej samej grupy kapitałowej Boutique Hotel’s Sosnowiec. Oba sosnowieckie hotele dzielą ze sobą wspólną recepcję. Znakiem rozpoznawczym nowego ośrodka ma być utrzymany w stonowanych barwach wystrój wnętrz, łączący ergonomię z nowoczesnym designem.

   

   

  Strefa konferencyjna Art Hotel’s składa się z 3 pomieszczeń. Mogą one pomieścić od 15 do 50 osób w układzie kinowym. Do dyspozycji organizatorów spotkań ośrodek oddaje projektory multimedialne z ekranami, nagłośnienie, flipcharty, tablice oraz wi-fi. Zmotoryzowani goście konferencji skorzystają także z bezpłatnego, monitorowanego parkingu.

   

   

  Nowy hotel oddaje do dyspozycji gości 49 miejsc w 28 pokojach, w tym 7 jednoosobowych, 11 dwuosobowych typu twin i 7 typu double oraz 3 apartamentach. W wyposażeniu pokoi znajdą się telewizory LCD, biurko, telefon, dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz kawy, herbaty i czekolady.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: