Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Baltic Park Molo

Uzdrowiskowa 20, 72-600 Świnoujście
http://www.zdrojowainvest.pl/inwestycje/baltic-park-molo/baltic-park-molo.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Baltic Park Molo

Projekt kompleksu hotelowo-konferencyjnego ma być gotowy w I kwartale 2013 roku

Data aktualności: 11-01-2013

 • Projekt kompleksu hotelowo-konferencyjnego ma być gotowy w I kwartale 2013 roku - Baltic Park Molo

  Wiosną 2013 r. w Świnoujściu ruszyć mają prace przy budowie hotelu i centrum konferencyjnego na 1200 osób. Tymczasem już wkrótce gotowy ma być całościowy projekt inwestycji, co pozwoli spółce Zdrojowej Invest wybrać generalnych wykonawców obiektu.

   

   

   

   

   

   


  Za projekt kompleksu Baltic Park Molo odpowiedzialna jest warszawska pracownia Płaskowicki + Partnerzy Architekci.

  Przypomnijmy, że w pierwszym etapie inwestycji, który ma rozpocząć się wiosną 2013 r. powstanie hotel cztrogwiazdkowy. Znajdzie się w nim centrum konferencyjne, a także około 400 apartamentów condo przeznaczonych na sprzedaz i wynajem. W prowadzącym bezpośrednio na plażę pasażu znajdą się również strefa SPA & Wellness oraz aquapark. W kolejnym etapie powstać ma hotel pięciogwiazdkowy z około 200 pokojami i apartamentami, a także budynki apartamentowo-usługowe przy promenadzie, w których pojawią się powierzchnie handlowe i rozrywkowe. Zwieńczeniem inwestycji ma być będzie pierwsze w Swinoujsciu molo, które planowane jest do realizacji wspólnie z miastem.

  Szacunkowy koszt inwestycji to około 250 mln złotych. Jej pierwszy etap ma zostać zakończony w 2015 roku.

  źródło: www.zdrojowainvest.pl