Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Baltic Park Molo

Uzdrowiskowa 20, 72-600 Świnoujście
http://www.zdrojowainvest.pl/inwestycje/baltic-park-molo/baltic-park-molo.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Baltic Park Molo

Znamy przybliżoną datę otwarcia Baltic Park Molo w Świnoujściu

Data aktualności: 09-07-2014

 • Znamy przybliżoną datę otwarcia Baltic Park Molo w Świnoujściu - Baltic Park Molo
  Pierwszy w Świnoujściu pięciogwiazdkowy hotel z zapleczem konferencyjnym i aquaparkiem zostanie otwarty na przełomie 2015 i 2016 roku. Wcześniej,  latem 2015 r., do użytku zostaną oddane luksusowe apartamenty.

  Jak informują przedstawiciele inwestora, stan surowy otwarty budynków apartamentowych z 61 apartamentami wakacyjnymi oraz 16 lokalami usługowymi został już zakończony. - Część apartamentowa powita pierwszych gości w wakacje 2015, a 13-kondygnacyjny hotel wraz z całym zapleczem i Aquaparkiem, promenadę, centrum sportowe otworzymy w 2015/2016 - mówi Renata Sobczyńska, dyrektor ds. komunikacji Zdrojowej Invest.
   
  W skład kompleksu Baltic Park Molo oprócz budynków apartamentowych i dwóch pięciogwiazdkowych hoteli wejdą również: centrum konferencyjne na 1200 osób, ponad 2 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej, boiska, kręgielnia, ścianka wspinaczkowa, siłownia, strefa fitness, aquapark, basen i jacuzzi na dachu oraz nowa promenada z kawiarnią i multimedialnymi fontannami.
   
  Konferencje i wypoczynek w ekologicznym obiekcie
   
  Projektując hotel w Świnoujściu architekci skoncentrowali się na zrównoważonym zagospodarowaniu terenu, efektywności zużycia wody, energii, materiałów i zasobów naturalnych oraz jakości środowiska wewnętrznego. W efekcie tych działań ma powstać budynek ekologiczny i spełniający najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska i jakości użytkowania. W maju 2014 r. spółka Zdrojowa Invest poinformowała zaś o rozpoczęciu procesu certykacji części hotelowych i zarejestrowaniu projektu Baltic Park Molo do do certyfikacji LEED. - Nowoczesna architektura to wyróżnik naszych hoteli – zapewnia Jan Wróblewski, Członek Zarządu Zdrojowa Invest. - Dlatego tak ważnym dla nas jest połączenie dobrego projektu z lokalnymi elementami, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego, a umożliwi nam to certyfikat LEED. Przyszłość należy do budynków pasywnych i takim będzie powstający Baltic Park Molo - dodaje.