Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mazovia

Paderewskiego 1C, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
http://www.hotel-mazovia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mazovia

Kolejny hotel konferencyjny dołącza do Best Western

Data aktualności: 10-04-2013

 • Kolejny hotel konferencyjny dołącza do Best Western - Hotel Mazovia

  Z początkiem lata 2013 r. do portfolio hotelarskiej sieci dołączy kolejny obiekt. Hotel w Nowym Dworze Mazowieckim będzie czwartym hotelem Best Western w województwie mazowieckim.

   

   

   

   

   

   


  Zlokalizowany w Nowym Dworze Mazowieckim Top Hotel przechodzi obecnie remont generalny. Montowana jest klimatyzacja obiektu, całkowitej zmianie ulega wyposażenie wszystkich pokoi oraz design hotelowej restauracji. Szacowany koszt renowacji wynosi 2 mln złotych. Po zakończeniu prac remontowych hotel otrzyma kategoryzację 3 gwiazdek, dzięki czemu stanie się pierwszym obiektem w najbliższej okolicy działającym w tym segmencie.

  Hotel będzie idealnym miejscem dla osób podróżujących drogą lotniczą. Zaledwie 300 metrów od obiektu znajduje się stacja kolejowa, z której co godzinę odjeżdżają pociągi docierające zarówno do Lotniska Chopina, centrum Warszawy, jak i remontowanego Portu Lotniczego Warszawa Modlin. - Ze względu na położenie jesteśmy nastawieni głównie na gości, którzy często podróżują – mówi Paweł Migacz, Dyrektor Generalny Top Hotelu.  Mamy nadzieję, że zgodnie z zapowiedziami wraz z początkiem lata Lotnisko w Modlinie wznowi działanie. Wtedy też, specjalnie dla osób nas odwiedzających, uruchomimy dodatkowy, bezpośredni transport pomiędzy lotniskiem a hotelem - dodaje. - Warszawa i jej okolice zawsze były i będą jednym z najszybciej rozwijających się obszarów Polski. Po intensywnym rozwoju Best Western w północnej oraz południowej części kraju, a także ze względu na potencjał jaki dostrzegamy w tej lokalizacji, zdecydowaliśmy się na dołączenie do sieci kolejnego hotelu w województwie mazowieckim - podsumowuje Gheorghe Marian Cristescu, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę.

  Hotel udostępni gościom salę konferencyjną, 64 klimatyzowane pokoje oraz 3 pokoje typu junior suite. Dla rodzin podróżujących z dziećmi przewidziano pokój z dodatkowym wyposażeniem, jak przewijak czy kącik zabaw. Do dyspozycji osób niepełnosprawnych zostanie oddany pokój z odpowiednimi udogodnieniami. W całym obiekcie dostępny będzie bezprzewodowy bezpłatny internet o dużej przepustowości.