Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mazovia

Paderewskiego 1C, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
http://www.hotel-mazovia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mazovia

Nowy hotel konferencyjny przy lotnisku w Modlinie

Data aktualności: 16-10-2013

 • Nowy hotel konferencyjny przy lotnisku w Modlinie - Hotel Mazovia
  Do sieci hotelowej Best Western dołączył kolejny, czwarty już obiekt w województwie mazowieckim. Jednym z atutów trzygwiazdkowego hotelu Best Western Airport Modlin jest nowoczesna sala konferencyjna, mogąca pomieścić do 30 osób.
   
  Po zakończeniu wszystkich prac remontowych, których całkowity koszt wyniósł ponad 2 mln złotych, hotel Top Hotel Airport Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymał kategoryzację 3 gwiazdek i zmienił nazwę na Best Western Airport Modlin. Dla gości biznesowych przygotowano w nim salę konferencyjną dla 30 osób i specjalną salę VIP dla 15 osób. W części rekreacyjno-sportowej obiekt udostępnia profesjonalnie wyposażoną siłownię, boisko do plażowej piłki siatkowej, jak również świadczy usługi kosmetyczno-fryzjerskie.  
   
  Łatwy dojazd do lotniska i centrum Warszawy
   
  Na zaplecze noclegowe Best Western Airport Modlin składa się 68 pokoi, wyposażonych m.in. w indywidualnie sterowaną klimatyzację, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu, telewizor LCD, biurko, telefon oraz łazienkę z prysznicem.  
   
  Hotel jest oddalony od Portu Lotniczego Warszawa/Modlin o niespełna 5 km. Przedstawiciele obiektu uruchomili właśnie specjalny transport pomiędzy hotelem a lotniskiem, dzięki któremu goście mają możliwość bezpośredniego i bezpłatnego pokonywania tej trasy. W pobliżu hotelu Best Western Airport Modlin znajduje się również stacja PKP, z której odjeżdżają pociągi docierające nie tylko do Lotniska w Modlinie, ale także do Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina na Okęciu oraz centrum Warszawy.
   
  - Przystąpienie do międzynarodowej sieci Best Western to dla nas szansa na dotarcie do zupełnie nowego segmentu - gościa zagranicznego - mówi Paweł Migacz, Dyrektor Generalny Best Western Airport Modlin. - Zdecydowaliśmy się na ten krok, aby oprócz dogodnej lokalizacji zaoferować turystom biznesowym i indywidualnym, często podróżujących drogą lotniczą, także sprawdzony, międzynarodowy standard za przystępną cenę - mówi. - Nowo otwarty Best Western Airport Modlin jest już szóstym obiektem, który oficjalnie przystąpił do sieci w tym roku. Aktualnie udostępniamy gościom ponad 1850 komfortowych pokoi, z czego aż 543 w województwie mazowieckim. W przeciągu najbliższych miesięcy z pewnością rozbudujemy naszą ofertę o hotele położone m.in. w województwie opolskim, łódzkim oraz kujawsko–pomorskim - podsumowuje Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę.