Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Balice Airport Kraków

Medweckiego, 32-083 Kraków

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Best Western Balice Airport Kraków

Best Western Balice Airport Kraków będzie gotowy w 2016 r.

Data aktualności: 01-07-2014

 • Best Western Balice Airport Kraków będzie gotowy w 2016 r. - Best Western Balice Airport Kraków
  W pierwszej połowie 2016 r. przy lotnisku Balice w Krakowie zostanie oddany do użytku nowy hotel. Znajdzie się w nim kilka sal konferencyjnych, które łącznie będą w stanie pomieścić do 300 osób.

  Głównym atutem obiektu będzie jego lokalizacja - Best Western Balice Airport Kraków będzie funkcjonował przy ul. Medweckiego, przy głównym terminalu lotniska Kraków-Balice oraz obwodnicy Krakowa. 
   
  Sale konferencyjne przy lotnisku w Krakowie
   
  Ośmiokondygnacyjny obiekt będzie kierował swoją ofertę do gości biznesowych, turystów indywidualnych i zorganizowanych wycieczek. Hotel odda do dyspozycji organizatorów konferencji wielofunkcyjne sale, które w sumie będą mogły pomieścić do 300 osób. Na zaplecze noclegowe Best Western Balice Airport Kraków złoży się 150 pokoi dla gości. Obiekt ma być hotelem przyjaznym rodzinom podróżującym z dziećmi - zarówno pokoje, jak i przestrzenie wspólne zostaną wyposażone specjalnie pod tym kątem. W budynku znajdzie się też podziemny parking.
   
  Inwestycja znajduje się obecnie w ostatniej fazie prac projektowych i uzgodnień. Podczas budowy zostaną zastosowane ekologiczne i energooszczędne rozwiązania z wykorzystaniem wód opadowych oraz ogrzewania słonecznego. Inwestor, którym jest krakowska spółka Doctor Q Bud, chciałby, aby jak najwięcej elementów wyposażenia hotelu zostało dostarczonych przez polskich producentów.
   
  Piąty obiekt sieci Best Western w Krakowie
   
  - Kraków jest bardzo wymagającym rynkiem, dlatego oferta Best Western Balice Airport Kraków będzie skierowana do gości oczekujących dobrego stosunku jakości do ceny - mówi Mariusz Pokrzywa, Członek Zarządu spółki Doctor Q Bud. - Widzimy ogromny potencjał Best Western na polskim rynku oraz bardzo wysoką rozpoznawalność tej marki wśród Gości na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że jest to najwłaściwsza marka dla naszej inwestycji - dodał.
   
  - Jesteśmy niezwykle dumni, że w stolicy Małopolski powstanie kolejny hotel pod szyldem Best Western - przyznaje Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę. - Kraków jest naprawdę dynamicznie rozwijającym się rynkiem. Jeszcze kilka lat temu nie mieliśmy tu żadnego obiektu, a dziś trzy hotele Best Western z sukcesem działają w tym mieście. Kolejny - o podwyższonym standardzie Plus - jest w budowie, a piąty powstanie w tak znakomitej lokalizacji jak lotnisko Balice – Naszym celem strategicznym w takich lokalizacjach jak Kraków jest stała rozbudowa bazy hotelowej. W perspektywie najbliższych lat chcemy doprowadzić do sytuacji, kiedy Best Western będzie oferować w miastach o podobnym potencjale do 10% wszystkich pokoi hotelowych - mówi Cristescu.