Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Mariacki

Mariacka 15, 40-014 Katowice
http://bwmariacki.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Mariacki

Daniel Łukaszewicz w zarządzie sieci Best Western

Data aktualności: 25-04-2014

 • Daniel Łukaszewicz w zarządzie sieci Best Western - Best Western Hotel Mariacki
  W kwietniu 2014 r. do zarządu Best Western Hotels na Finlandię, kraje bałtyckie i Polskę dołączył Daniel Łukaszewicz z Grupy Dobry Hotel.
   
  Tym samym Łukaszewicz jest drugim Polakiem, po Andrzeju Wójciku z Satoria Group, zasiadającym w siedmioosobowym zarządzie firmy Best Western Hotels Osuuskunta. - W zarządzie Best Western Hotels na Finlandię, kraje bałtyckie i Polskę zasiadają wyłącznie inwestorzy naszych hoteli – mówi Saija Kekkonen, CEO sieci Best Western Hotels Osuuskunta na Finlandię, Kraje Bałtyckie i Polskę. - Dzięki temu mamy pewność, że sieć rozwija usługi i procedury kluczowe z punktu widzenia ich działalności. Dodatkowym zyskiem dla całego regionu jest doświadczenie, jakie reprezentują polscy członkowie zarządu. To przedstawiciele najdynamiczniej rozwijających się sieci na rynku - dodaje.
   
  Daniel Łukaszewicz jest absolwentem Politologii na Uniwersytecie Gdańskim oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Z Grupą Dobry Hotel współpracuje od 2009 roku. Początkowo jako właściciel firmy zewnętrznej świadczył dla gdańskiego operatora hotelowego usługi marketingowe. Od 2011 roku jest zatrudniony w Grupie na stanowisku Dyrektora ds. Rozwoju.
   
  W ramach swoich obowiązków Łukaszewicz uczestniczy między innymi we wdrażaniu międzynarodowych standardów Best Western w hotelach Grupy Dobry Hotel. Pod niebiesko-żółtym logo ta dynamicznie rozwijająca się polska sieć prowadzi trzy ze swoich siedmiu obiektów. W planach są dalsze wspólne inwestycje – jeszcze w maju 2014 r. zostanie otwarty hotel we Wrocławiu, a do końca 2014 r. roku w Krakowie. Obydwa obiekty będą pierwszymi w planowanej sieci pod nazwą „Q Hotel”.