Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

BEST WESTERN Efekt Express Kraków Hotel

Opolska 14, 31-323 Kraków
www.krakowexpress.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży i Marketingu BEST WESTERN EFEKT EXPRESS Sales & Marketing Specialist +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
BEST WESTERN Efekt Express Kraków Hotel

Best Western otwiera hotelowe centrum konferencyjne w Krakowie

Data aktualności: 29-06-2015

 • Best Western otwiera hotelowe centrum konferencyjne w Krakowie - BEST WESTERN Efekt Express Kraków Hotel

  Jeszcze tego lata do sieci Best Western zostanie przyłączony czterogwiazdkowy hotel Efekt Express, który razem z działającym Best Western Premier stworzy Best Western Business Hotels & Conference Center oferujące aż 15 sal konferencyjnych oraz 700 miejsc noclegowych.


  Efekt Express będzie piątym obiektem w stolicy Małopolski, który dołączy do sieci Best Western. Położony jest w północno-zachodniej części Krakowa, blisko obwodnicy, dzięki czemu dojazd z Katowic, Wrocławia i Warszawy nie sprawia problemów, podobnie jak komunikacja z lotniskiem. W ubiegłym roku hotel Efekt Express przeszedł gruntowną modernizację, co podniosło standard hotelu z trzech na cztery gwiazdki.


  Obecnie hotel Efekt Express dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi z dostępem do światła dziennego oraz możliwością całkowitego zaciemnienia oraz jedną salą bankietową, która mierzy ponad 400 mkw. i pomieści 360 osób w ustawieniu teatralnym, a 348 w ustawieniu bankietowym. Łącznie sale mierzą ok. 300 mkw. i dają miejsce na konferencje dla ponad 280 osób. Sale są zróżnicowanej wielkości – od 22-metrowej sali Małej aż po 180-metrową salę powstałą z połączenia sal Kryształowej i Piaskowej. Zaplecze noclegowe obiektu to 179 pokoi, w tym 1 apartament, 20 pokoi w standardzie biznes oraz 7 pokoi przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Co więcej, w hotelu znajduje się restauracja, mogąca pomieścić do 230 osób, letni ogródek oraz siłownia.


  Po połączeniu hotelu z również czterogwiazdkowym Best Western Premier (zobacz obiekt) w Krakowie, powstanie największe hotelowe centrum konferencyjne w mieście, które nazywać się będzie Best Western Business Hotels & Conference Center. Oba obiekty łącznie stworzą centrum konferencyjne, które dysponować będzie 15. salami konferencyjnymi, 348. pokojami z miejscami noclegowymi dla 700. osób. oraz parkingiem przeznaczonym dla 230 aut.

   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: