Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bonum

Sieroca 3, 80-839 Gdańsk
http://www.hotelbonum.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Bonum

Kolejny obiekt sieci nad morzem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Kolejny obiekt sieci nad morzem - Hotel Bonum

  We wrześniu 2012 r. do sieci hotelarskiej Best Western przystąpi czwarty obiekt w województwie pomorskim. Hotel Bonum to kolejny, po Arkon Parku oraz Villi Aqua, podmiot Grupy Dobry Hotel, który dołącza do największej na świecie hotelowej sieci.

   

   

   

   

   

   


  Trzygwiazdkowy Hotel Bonum znajduje się w centrum gdańskiej starówki, w jednej z XVIII-wiecznych kamienic. Obiekt oddaje do dyspozycji gości 32 pokoje w tym dwa apartamenty i dwa pokoje superior, salę konferencyjną, parking oraz restaurację. - W sezonie zdecydowaną większość stanowią turyści zagraniczni, jest to 70-75 proc. wszystkich rezerwacji. Najczęściej odwiedzają nas obywatele Finlandii, Norwegii, Niemiec, Rosji oraz Wielkiej Brytanii. Mamy nadzieję, że po przyłączeniu do rozpoznawalnej na całym świecie sieci uda nam się dotrzeć do jeszcze szerszej grupy gości - mówi Marcin Stachów, dyrektor Hotelu Bonum. - Dostrzegamy potencjał Gdańska oraz całego województwa pomorskiego, dlatego też poszukując w ostatnim czasie nowych lokalizacji dla naszych hoteli, koncentrowaliśmy się na północy kraju - dodaje Gheorghe Marian Cristescu, regionalny dyrektor sprzedaży Best Western na Polskę.

  Hotel Bonum promuje się jako miejsce do zorganizowania konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Znajdująca się na parterze obiektu sala konferencyjna może pomieścić do 90 osób w układzie teatralnym. Do dyspozycji organizatorów konferencji pozostają: ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, mikrofon i nagłośnienie oraz dostęp do internetu. Uczestnicy odbywających się w hotelu wydarzeń mogą także skorzystać z oferty cateringowej restauracji, specjalizującej się w daniach kuchni europejskiej.

  Dodatkowych informacji na temat oferty hotelu udziela dział marketingu, e-mail: marketing@hotelbonum.pl, tel. 58 304 78 10.

  źródło: www.hotelbonum.pl