Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Opole Centrum

Waryńskiego 17, 45-047 Opole
bwopole.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Opole Centrum

Best Western uruchamia hotel na konferencje w Opolu

Data aktualności: 10-07-2013

 • Jeszcze w tym roku do Best Western dołączy pierwszy hotel położony w stolicy województwa opolskiego. Szacowany koszt powstającego właśnie obiektu wynosi niemal 7 mln zł.
   
  Best Western rozwija się w Polsce niezwykle intensywnie. Aktualnie do dyspozycji gości oddaje 20 hoteli, oferujących łącznie 1761 pokoi. Obiekt powstający w Opolu będzie reprezentował sieć już w 13. województwie. - Dążymy do tego, aby nasi goście mieli możliwość nocowania w hotelach Best Western w każdym województwie w Polsce – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę. - Przez ostatnie 20 miesięcy otworzyliśmy 10 obiektów. Oznacza to, że średnio co niespełna 60 dni do naszej rodziny oficjalnie dołącza kolejny hotel – dodaje Gheorghe Marian Cristescu.  
   
  Największa na świecie rodzina hotelowa podpisała kontrakt z obiektem powstającym w samym sercu Opola. Mieści się on w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Waryńskiego 17, zaledwie 600 metrów od rynku oraz 800 metrów od słynnego amfiteatru opolskiego, w którym co roku odbywa się największy i najstarszy festiwal muzyczny w kraju. Trzygwiazdkowy hotel jest adaptacją kamienicy, a jego projekt przygotowała „Pracownia Architektury Zbigniew Bomersbach”. Oficjalnie rozpocznie działalność pod marką Best Western jesienią tego roku. Udostępni gościom 28 pokoi oraz dwa apartamenty (łącznie 61 miejsc noclegowych), 20 miejsc parkingowych oraz restaurację i pub. Część rekreacyjna obiektu zaoferuje saunę, wannę spa i gabinet masażu. Dla gości biznesowych przewidziano klimatyzowaną, w pełni wyposażoną salę konferencyjną. 
   
  - Rynek hotelowy w naszym regionie nie jest jeszcze dostatecznie nasycony i ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Opole to wspaniałe miasto, mogące pochwalić się nie tylko organizacją imprez kulturalnych, ale także wieloma wyjątkowymi zabytkami. Jesteśmy przekonani, że obiekt oferujący wysoką jakość za niewygórowaną cenę, działający pod międzynarodową marką, szybko zyska uznanie gości – mówi Adam Olszewski, inwestor hotelu.
   
  Specjalnie z myślą o często podróżujących osobach, sieć oferuje członkostwo w jednym z najdłużej działających programów lojalnościowym w branży – Best Western Rewards, który aktualnie liczy ponad 14 milionów aktywnych członków na całym świecie. Podczas pobytów we wszystkich obiektach należących do Best Western zbierają oni punkty, które później mogą wykorzystać m.in. na kolejne noclegi bądź usługi dodatkowe.