Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Opole Centrum

Waryńskiego 17, 45-047 Opole
bwopole.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Opole Centrum

Best Western Hotel Opole Centrum już otwarty

Data aktualności: 06-03-2014

 • Best Western Hotel Opole Centrum już otwarty - Best Western Hotel Opole Centrum
  Na początku marca 2014 r. w Opolu otwarty został kolejny, 21. hotel sieci Best Western w Polsce.
   
  Trzygwiazdkowy obiekt mieści się w samym sercu miasta, przy ulicy Waryńskiego. Inwestycja kosztowała ok. 7 mln złotych.
   
  Zorganizuj konferencje w centrum Opola
   
  Best Western Hotel Opole oddaje do dyspozycji organizatorów wydarzeń w pełni wyposażoną salę konferencyjną, mieszczącą do 70 osób. Goście obiektu mają też do dyspozycji parking na 20 samochodów. Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 61 miejsc noclegowych w 28 klimatyzowanych pokojach i 2 apartamentach. Zmęczeni podróżni mogą zrelaksować się w saunie, jacuzzi lub w profesjonalnym gabinecie masażu. Na dole hotelowej kamienicy mieści się restauracja Popina, której łącząca włoskie, francuskie i hiszpańskie smaki oferta jest skierowana zarówno  do gości hotelowych jak i mieszkańców miasta. W budynku powstał również pub Swing, który dzięki wieczorom jazzowym ma szansę stać się ważnym miejscem dla opolskich miłośników muzyki. 
   
  Wysoka jakość usług
   
  Trzygwiazdkowy obiekt ma być przede wszystkim przyjazny dla gości. - Do otwarcia przygotowywaliśmy się przez wiele miesięcy. Starannie wybieraliśmy usługi hotelowe, a także szkoliliśmy obsługę, dzięki temu jesteśmy pewni, że już pierwsi goście będą zadowoleni z pobytu w naszym obiekcie - mówi Magdalena Gittings, dyrektorka Best Western Hotel Opole Centrum. - Cieszymy się również, że spełniliśmy wszystkie wymagania Strategii Jakości Best Western. Jest to dla nas jasny sygnał, że nasza oferta będzie na tle innych obiektów w Opolu wyjątkowa - dodaje.
   
  Dzięki Best Western Hotel Opole Centrum największa na świecie rodzina hotelowa jest już obecna w 13 polskich województwach. - Województwo opolskie należy do tych regionów na mapie Polski, w których jest jeszcze dużo miejsca na rozwój oferty hotelowej o wysokim standardzie - mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę. - Dzięki przynależności do Best Western inwestorzy uzyskują cały szereg narzędzi, które pomagają w zdobywaniu gości nie tylko w największych miastach, ale także w mniejszych ośrodkach, gdzie oferta obiektu musi być dostosowana precyzyjnie do potrzeb rynku  – Otwarcie hotelu w Opolu jest pierwszym z serii, które planujemy w pierwszej  połowie 2014 r. W najbliższych miesiącach do naszej sieci dołączą jeszcze obiekty we Wrocławiu i w Płocku – dodaje.