Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Portos

Mangalia 3a, 02-758 Warszawa
http://www.bwportos.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Portos

Sale konferencyjne zostaną wyremontowane

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sale konferencyjne zostaną wyremontowane - Best Western Hotel Portos

  Zarząd spółki PUHiT planuje modernizację dwóch sal konferencyjnych, znajdujących się na dziewiątym i dziesiątym piętrze budynku.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Jak wynika z zapytania ofertowego, przedmiotem zamówienia miałby być remont sal konferencyjnych D i E oraz dwóch łazienek w budynku przy ul. Mangalia w Warszawie.
  Prace modernizacyjne w obiekcie miałyby odbywać się w drugim kwartale 2012 r. Przez cały czas trwania robót Best Western Hotel Portos byłby otwarty dla gości.

  Zakres prac prowadzonych w salach konferencyjnych miałby obejmować roboty rozbiórkowe, ogólnobudowlane, sanitarne i elektrycznych z wykonaniem nowych instalacji: gniazdowej, teletechnicznej i oświetleniowej włącznie.

  Obecnie hotel dysponuje dwiema salami konferencyjnymi, z których każda może pomieścić, w zależności od ustawienia, do 40 osób. Oba pomieszczenia są klimatyzowane i oświetlone światłem dziennym, z możliwością zaciemnienia na czas projekcji. W budynku hotelu znajdują się również dwie mniejsze sale do pracy warsztatowej, każda gotowa jest na przyjęcie do 15 osób. Obiekt dysponuje także salą VIP, idealną na zorganizowanie rozmów kwalifikacyjnych, negocjacji czy innych spotkań biznesowych.

   


  źródło: www.konferencje.pl