Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Plus Kraków Old Town

Św. Gertrudy 6, 31-046 Kraków
http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Walczowska specjalista ds. marketingu i sprzedaży 12 26...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Plus Kraków Old Town

Krakowski obiekt na konferencje wyróżniony przez "Forbesa"

Data aktualności: 22-11-2012

 • Krakowski obiekt na konferencje wyróżniony przez

  Należący do sieci Best Western krakowski hotel otrzymał rekomendację miesięcznika jako „godny polecenia dla biznesu”.

   

   

   

   

   

   

   


  Całostronicowy materiał na temat hotelu ukazał się w kwietniowym dodatku specjalnym "Forbesa" – "Business Traveller". Redakcja doceniła m. in. dogodną lokalizację w samym centrum miasta, niebanalne wnętrza skrzydła "Jazz" oraz doskonałe warunki zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

  Hotel Best Western Kraków Old Town dysponuje 91 pokojami. W obiekcie znajduje się również pokój dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie hotelu działa restauracja Monopol, oferująca dania kuchni polskiej i europejskiej - w sąsiadującej z nią sali można organizować bankiety, przyjęcia, wesela oraz inne imprezy okolicznościowe.

  Na zaplecze konferencyjne hotelu składają się sala konferencyjna "Parkowa" oraz mniejsza sala - "Kameralna". Pomieszczenia posiadają bezprzewodowy dostęp do internetu i klimatyzację, w skład wyposażenia sal wchodzą również: telewizor, video, ekran, flipchart i projektor multimedialny. Dla uczestników szkoleń istnieje możliwość zorganizowania przerw kawowych i obiadowych.

   


  źródło: www.bwkrakow.pl