Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Petropol

Al. Jachowicza 49, 09-400 Płock
http://bwpetropol.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Wojciech Zakrzewicz +4824...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Best Western Petropol

Best Western w Płocku zaprosi na konferencje w lutym 2015 r.

Data aktualności: 21-01-2015

  • Best Western w Płocku zaprosi na konferencje w lutym 2015 r. - Best Western Petropol

    Na terenie płockiego kompleksu Best Western Petropol trwają ostatnie prace wykończeniowe – trzygwiazdkowy hotel jest już wstępnie gotowy na przyjęcie gości, a oficjalna inauguracja działalności obiektu planowana jest na początek lutego br.

     

    Odnowiony Hotel Petropol pod szyldem Best Western ma się stać wizytówką jednego z głównych miast na Mazowszu. Dziewięciopiętrowy budynek mieści 84 pokoje gościnne, restaurację oraz w pełni wyposażone centrum konferencyjne składające się z dwóch sal przeznaczonych odpowiednio dla 120 i 25 osób. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji – położony jest bowiem przy Alei Jachowicza – jednej z głównej ulic Płocka. Jak twierdzi Dariusz Malinowski, przedstawiciel spółki Petropol „Da&Paf", dzięki przystąpieniu do sieci Best Western odrestaurowany Petropol ma szansę ponownie stać się symbolem miasta.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: