Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

B Hotel Centrum Brzeg

Wrocławska 5, 49-300 Brzeg
http://www.bestwesternbrzeg.com/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
B Hotel Centrum Brzeg

Best Western Plus w Brzegu będzie miał cztery sale konferencyjne

Data aktualności: 10-06-2014

  • Best Western Plus w Brzegu będzie miał cztery sale konferencyjne - B Hotel Centrum Brzeg
    Nowy obiekt sieci Best Western znajdzie się w miejscowości Brzeg położonej 42 km od Wrocławia. Otwarcie hotelu, który będzie częścią popularnego centrum handlowego Galeria Brzeg, zaplanowano na kwiecień 2015 roku.

    W hotelu pojawią się cztery sale konferencyjne, 60 pokoi o podwyższonym standardzie, restauracja, lobby bar oraz centrum fitness. Na podróżujących samochodami czekać będzie 30 miejsc parkingowych. Atutem obiektu ma być jego lokalizacja - znajdzie się w historycznym centrum miasta, w pobliżu amfiteatru.
     
    - Bardzo się cieszę, że hotel Best Western stanie w tak malowniczym mieście jak Brzeg. Naszą ambicją jest stworzenie w Polsce sieci o zasięgu ogólnopolskim, bardzo więc chcemy być obecni również w mniejszych miastach, w których jest duży potencjał rozwoju - komentuje Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę. - Bycie częścią największej na świecie rodziny hotelowej jest dla nas dużym atutem – przyznaje Maciej Knyrek, dyrektor hotelu. -  Brzeg to piękne, historyczne miasto, w którym nadal brakuje jednak odpowiedniej bazy hotelowej. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z Best Western Brzeg zyska obiekt na najwyższym, światowym poziomie, na czym skorzystają również jego mieszkańcy.