Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

B Hotel Centrum Brzeg

Wrocławska 5, 49-300 Brzeg
http://www.bestwesternbrzeg.com/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
B Hotel Centrum Brzeg

Pierwszy hotel konferencyjny Best Western Plus w Brzegu otwarty

Data aktualności: 21-04-2015

 • Pierwszy hotel konferencyjny Best Western Plus w Brzegu otwarty - B Hotel Centrum Brzeg

  Od 10 kwietnia br. w Brzegu, mieście położonym między województwem dolnośląskim a opolskim, funkcjonuje hotel Best Western Plus Brzeg Centrum. To pierwszy hotel tej sieci i pierwszy obiekt czterogwiazdkowy działający w tym mieście. Hotel oddaje do dyspozycji m.in. 4 sale konferencyjne, 60 pokoi oraz restaurację.

   

  Czterogwiazdkowiec położony jest w samym sercu miasta, czym odpowiada na potrzeby zarówno turystów (w pobliżu znajdują się m.in. średniowieczny Zamek Piastów Śląskich, aquapark i amfiteatr), jak i uczestników i organizatorów konferencji czy spotkań biznesowych. Z kolei Brzeg to miasto na granicy województw: opolskiego i dolnośląskiego. - Brzeg jest gospodarzem wielu wydarzeń kulturalnych i biznesowych, a także przyciąga turystów swoją historyczną architekturą. Otwierając w tym mieście 4-gwiazdkowy hotel pod szyldem międzynarodowej sieci, wypełniliśmy niszę, gdyż do tej pory brakowało tutaj zaplecza noclegowego i konferencyjnego na najwyższym poziomie. Jestem przekonany, że połączenie zgranego zespołu, pozytywnego nastawienia i kreatywnych pomysłów pozwoli nam stworzyć przestrzeń, do której nasi goście będą chętnie wracać – powiedział Maciej Knyrek, Dyrektor Generalny Best Western Plus Brzeg Centrum.

   

  Konferencje na Dolnym Śląsku


  Best Western Plus Brzeg Centrum dysponuje czteroma w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi, każda o powierzchni 50 mkw. Istnieje możliwość połączenia ich w większą przestrzeń konferencyjną. Do dyspozycji gości biznesowych udostępniono także parking dla 30 aut. Zaplecze noclegowe hotelu to 60 pokoi, w tym jeden pokój przeznaczony dla osób niepełnosprawnych. Co więcej, hotel oferuje centrum fitness oraz sauny i gabinetu masażu. Ważnym punktem obiektu jest restauracja Chilli z widokiem na Zamek Piastów Śląskich. W hotelu znajduje się także lobby bar MaPa.