Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

BEST WESTERN PLUS Hotel Ferdynand

Grottgera 28, 35-005 Rzeszów
www.hotelferdynand.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Tadla-Szawan General Manager +4817...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
BEST WESTERN PLUS Hotel Ferdynand

Zaprasza do nowej restauracji

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zaprasza do nowej restauracji - BEST WESTERN PLUS Hotel Ferdynand

  Uczestnicy odbywających się w rzeszowskim hotelu konferencji zyskali nowe miejsce na rozmowy w mniej oficjalnym charakterze. W trzygwiazdkowym obiekcie przy ul. Grottgera pojawiła się bowiem nowa restauracja.

   

   

   

   

   

   


  Qchnia28 - bo taką nazwę nosi lokal - znalazła się na poziomie -1 budynku. Jak zapewniają jej przedstawiciele, w restauracji z powodzeniem mogą być organizowane spotkania firmowe, biznesowe lunche, obiady i kolacje a także imprezy okolicznościowe. Lokal serwuje potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Specjalnością kuchni są dania dania mięsne, wegetariańskie, rybne, sałatki oraz desery. Goście lokalu mogą również wybierać trunki z bogatej karty win i alkoholi z różnych stron świata. Ofertę restauracji uzupełnia znajdujący się na parterze budynku Coffee Bar Belluno, serwujący włoską kawę, przekąski, ciasta, lody i drinki.

  Trzygwiazdkowy Best Western Hotel Ferdynand posiada 70 miejsc noclegowych w 39 jedno i dwuosobowych pokojach dla gości z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu oraz indywidualnie sterowaną klimatyzacją. Na zaplecze konferencyjne obiektu składają się dwie sale konferencyjne mogące pomieścić łącznie do 80 osób oraz pokój biznesowy, w którym jednocześnie może przebywać 8 osób. Pierwsza z sal konferencyjnych znajduje się na I piętrze budynku i posiada nieograniczony dostęp do światła dziennego. Pomieszczenie jest w pełni klimatyzowane i posiada możliwość dowolnej aranżacji w zależności od potrzeb jego użytkowników. Sala konferencyjna jest wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny, w tym m.in. telewizor LCD, posiada również bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi. Obok sali konferencyjnej znajduje się sala cateringowa przystosowana do serwowania przerw kawowych, przekąsek a także lunchy. Druga z sal konferencyjnych mieści się na poziomie -1. Pomieszczenie posiada bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu WIFi, a także nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie. Obok sali znajduje się hol, który w zależności od potrzeb grupy można wykorzystać na zaaranżowanie recepcji lub stoiska firmowego. Podczas przerw przestrzeń ta może stanowić miejsce na rozmowy przy kawie.  Z kolei pokój biznesowy to idealne miejsce na rozmowy rekrutacyjne, kameralne spotkania oraz szkolenia prowadzone w niewielkiej grupie. Pomieszczenie znajduje się na I piętrze budynku, posiada dostęp do bezprzewodowego internetu jest w pełni klimatyzowane i posiada dostęp do światła dziennego.

  Z myślą o uczestnikach odbywających się w hotelu konferencji restauracja hotelu Ferdynand proponuje pakiety kawowe i obiadowe w atrakcyjnych cenach. Dodatkowych informacji na temat rezerwacji konferencyjnych i grupowych udziela Katarzyna Banyś, 17 852 72 66, e-mail: katarzyna.banys@hotelferdynand.pl.

  źródło: www.hotelferdynand.pl