Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Plus Q Hotel Kraków

Wygrana 6, 30-311 Kraków
qhotelkrakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

+48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Plus Q Hotel Kraków

Best Western Plus Q Hotel powstaje w Krakowie

Data aktualności: 20-02-2014

 • Best Western Plus Q Hotel powstaje w Krakowie - Best Western Plus Q Hotel Kraków
  Przy ul. Wygranej w Krakowie rozpoczęły się prace przy budowie nowego czterogwiazdkowego hotelu konferencyjnego. Pierwsze eventy, konferencje i spotkania będzie można w nim zorganizować już pod koniec 2014 roku.
   
  Jednym z atutów Best Western Plus Q Hotel ma być jego lokalizacja. Grupa Dobry Hotel postanowiła zlokalizować ten obiekt w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z najciekawszych inwestycji w stolicy województwa małopolskiego – wielofunkcyjnego Centrum Kongresowego ICE, które również ma być ukończone w 2014 r. Dzięki tym zaletom hotel będzie doskonałą propozycją nie tylko dla turystów, ale również dla gości, którzy do Krakowa przyjadą w celach biznesowych.
   
  Trzy nowe sale na konferencje w Krakowie
   
  W Best Western Plus Q Hotel Kraków nie zabraknie rozwiązań skierowanych bezpośrednio dla ludzi biznesu. Z myślą o nich zaplanowano trzy w pełni wyposażone multimedialne sale konferencyjne, które można połączyć w jedno, duże pomieszczenie o powierzchni 240 mkw. Natomiast po spotkaniach chwilę relaksu zapewni gościom nowoczesna sala fitness.
   
  Siedmiopiętrowy hotel zaoferuje 154 bogato wyposażone pokoje, które są elementem charakterystycznym dla obiektów o podwyższonym standardzie Plus. W każdym z nich zapewniony zostanie bezpłatny dostęp do Internetu. W hotelu dobrze poczują się także osoby podróżujące z dziećmi. Specjalnie dla ich wygody w obiekcie znajdą się pokoje wyposażone w dodatkową sofę, która ułatwi pobyt liczniejszym rodzinom.
   
  Kluczowa inwestycja Grupy Dobry Hotel
   
  Inwestorem obiektu jest Grupa Dobry Hotel, która podejmuje współpracę z Best Western już po raz piąty. Jest to również drugi hotel, jaki powstaje pod marką Q – pierwszym był Best Western Plus Q Hotel Wrocław. - Hotel w Krakowie jest dla nas bardzo ważną inwestycją i przykładamy do niej szczególną wagę. Mamy świadomość, że rynek hotelowy w tym mieście już jest niezwykle bogaty i różnorodny, dlatego zadbamy, aby nasza oferta wyróżniała się na tle konkurencji. Goście będą mogli liczyć m.in. na wyśmienite śniadania, doskonały serwis oraz bogate wyposażenie pokoi - mówi Daniel Łukaszewicz, Business Development Director w Grupie Dobry Hotel. - Cenimy sobie współpracę z Best Western, która niewątpliwie jest dla nas korzystna z punktu widzenia biznesu. Jest to marka rozpoznawalna zarówno przez polskich jak i zagranicznych turystów, a jej wysokie standardy często decydują o wyborze hotelu przez gości - przyznaje.
   
  - Best Western systematycznie rozwija swoją ofertę w miastach kluczowych dla polskiego rynku hotelarskiego. Kraków jest jednym z najpopularniejszych kierunków podróży w Polsce, dlatego nasze portfolio może być tam bardzo bogate - mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western w Polsce. - Jesteśmy przekonani, że goście szybko docenią podwyższony standard hotelu Best Western Plus Q Hotel - dodaje.