Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Plus Q Hotel Kraków

Wygrana 6, 30-311 Kraków
qhotelkrakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

+48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Plus Q Hotel Kraków

Paweł Migacz na stanowisku dyrektora generalnego krakowskiego Q Hotel

Data aktualności: 17-02-2015

 • Paweł Migacz na stanowisku dyrektora generalnego krakowskiego Q Hotel - Best Western Plus Q Hotel Kraków

  Otwierający się w kwietniu 2015 roku krakowski obiekt Best Western Plus Q Hotel doczekał się swego głównodowodzącego – na dyrektora generalnego wybrano Pawła Migacza, który w branży hotelarskiej działa już od ponad 11 lat.

   

  Paweł Migacz ukończył ekonomię w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Nowym Sączu. Pracę w hotelarstwie rozpoczął w 2003 roku, a od roku 2008 piastował ważne stanowiska w obiektach sieci hotelowej Qubus – zastępcy dyrektora w Łodzi, a później dyrektora w Gorzowie Wielkopolskim i w końcu w Zielonej Górze, gdzie pracował najdłużej, bo aż 3 i pół roku.

   

  Od 2012 roku przez ponad pół roku zarządzał pięciogwiazdkowym Odyssey Club Hotel Wellness & SPA znajdującym się niedaleko Kielc, natomiast od października 2012 do lutego 2015 pełnił funkcję dyrektora w Best Western Airport Modlin w Warszawie. W nowo powstałym na terenie stolicy Małopolski obiekcie, będzie się głównie zajmować zarządzaniem, koordynacją pracy poszczególnych działów oraz rekrutacją pracowników.

   

  Konferencje w czterogwiazdkowym standardzie


  Inauguracja działalności położonego w doskonałej lokalizacji Best Western Plus Q Hotel ma nastąpić w kwietniu tego roku. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kongresowego ICE (zobacz obiekt) i największych atrakcji Krakowa. Dysponuje 154 jedno- i dwuosobowymi, klimatyzowanymi pokojami – w tym 17 o podwyższonym standardzie i jednym apartamentem – przeznaczonymi na 308 osób. Do użytku klientów biznesowych oddano również trzy nowoczesne i kompleksowo wyposażone sale konferencyjne o powierzchni blisko 230 mkw. Goście będą mieli do dyspozycji dwa pomieszczenia mieszczące 80 osób oraz jedno na 60 osób, które można połączyć w obszerne zaplecze konferencyjne, a także przestronne foyer o powierzchni 140 mkw. Na klientów czeka także restauracja Qualita wraz z lobby barem oraz strefa rekreacyjna.