Wybierając nowo otwarty hotel Best Western Premier City Center na miejsce konferencji, zapewniamy jej uczestnikom dogodny dojazd i niewielką odległość od atrakcji turystycznych Wrocławia. Położony w pobliżu dworca kolejowego i Starego Miasta czterogwiazdkowy obiekt ma rozbudowaną ofertę dla grup zorganizowanych i gości indywidualnych. 

Best Western Premier City Center Wrocław sale konferencyjne

Nowoczesny, ośmiokondygnacyjny budynek kryje 2 sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 100 mkw. Sala Forte w ustawieniu teatralnym pomieści 80 osób, natomiast Piano - 40 uczestników szkoleń. Obie przestrzenie mają dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia, klimatyzację i nagłośnienie. Wyposażone zostały w projektory, ekrany, mikrofony oraz wskaźniki laserowe. Nad prawidłowym przebiegiem spotkania czuwa oddelegowany zespół doświadczonych pracowników. Zainteresowani cateringiem skorzystać mogą z oferowanego na miejscu indywidualnie dobieranego menu na przerwy kawowe, lunche, kolacje, jak również wydarzenia połączone z pokazem kulinarnym.

Best Western Premier City Center Wrocław sale konferencyjne

Gości spotkania zakwaterować można w 64 eleganckich pokojach jedno- i dwupoziomowych. Łącznie w Best Western Premier City Center dostępnych jest ponad 100 miejsc noclegowych. Goście wybierać mogą spośród pokoi typu Standard lub Deluxe. W designerskich wnętrzach o powierzchni od 24 mkw. do 50 mkw. znalazły się m.in. miejsce do pracy oraz część wypoczynkowa, TV LCD, lodówki, minibary, sejf, zestawy kosmetyków.

Best Western Premier City Center Wrocław sale konferencyjne

Wielbiciele dobrej kuchni odwiedzić powinni hotelową restaurację AleGwarno!, w której spróbują dań opartych na produktach sezonowych, pochodzących od dolnośląskich rolników. Będzie to okazja do skosztowania zarówno sprawdzonych przepisów kuchni europejskiej, jak i tradycyjnych polskich potraw, także regionalnych, w nowoczesnym wydaniu. Na koktajl, piwo rzemieślnicze lub kawę warto udać się do Lobby baru.

Best Western Premium City Center Wrocław sale konferencyjne

Relaks gościom Best Western Premier City Center zapewni wizyta w saunie suchej (fińskiej) i parowej, a z myślą o zwolennikach aktywnego wypoczynku udostępniono pokój fitness.