Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Aqua Sopot

Zamkowa Góra 35, 81-713 Sopot
http://www.hotelaqua.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Aqua Sopot

Best Western w Sopocie po renowacji z nowymi salami konferencyjnymi

Data aktualności: 12-03-2015

 • Best Western w Sopocie po renowacji z nowymi salami konferencyjnymi - Hotel Aqua Sopot

  Sopocki Best Western Villa Aqua już po remoncie – w trakcie trwających trzy miesiące prac renowacyjnych zmodernizowano m.in. sale konferencyjne i pokoje. Obiekt udostępnił też dwie nowe sale konferencyjne.

   

  Villa Aqua w trójmiejskim kurorcie od lutego czeka na klientów i organizatorów konferencji w nowej odsłonie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych odwiedzających region, hotel udostępnił dwie nowe sale konferencyjne. Każda z nich przeznaczona jest na kameralne spotkania w gronie 12 osób, przy czym istnieje możliwość połączenia pomieszczeń w salę dla 30 osób. Obydwie sale są klimatyzowane, a jedną z nich wyposażono w monitor LCD. Istniejącą dużą salę, która jednorazowo mieści 70 osób, wyposażono dodatkowo w niezależne nagłośnienie z mikrofonem, a także zmodernizowano jej wnętrza poprzez wprowadzenie nowej kolorystyki i oświetlenia. Sala ma również dostęp do światła dziennego oraz wyjście na taras.

  Best Western Villa Aqua sale konferencyjne konferencje

   

  Po odnowieniu wnętrza zyskały nowe oświetlenie i wystrój - są utrzymane w morskiej tonacji. W 50 hotelowych pokojach wprowadzono udogodnienia, takie jak klimatyzacja czy wygodniejsze łóżka – część z nich dostępna jest również w standardzie Lux. Obiekt może także pochwalić się zmodernizowanym lobby i restauracją, która od niedawna nosi nazwę Aquarella, a także salą fitness i placem zabaw dla dzieci.

   

  Otwarty w 2007 roku sopocki obiekt do sieci Best Western dołączył w 2012 roku.