Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Bristol Art & Spa Sanatorium

1 Maja 1, 28-100 Busko-Zdrój
www.bristol-busko.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Bristol Art & Spa Sanatorium

Bristol Art & Spa Sanatorium ruszy w czerwcu 2014 r.

Data aktualności: 26-03-2014

 • Bristol Art & Spa Sanatorium ruszy w czerwcu 2014 r. - Bristol Art & Spa Sanatorium
  W czerwcu 2014 r. w Busku=Zdroju odbędzie się oficjalne otwarcie czterogwiazdkowego obiektu Bristol ART & SPA Sanatorium. Wtedy też w hotelu pojawią się pierwsi goście.
   
  Zlokalizowany w centrum Buska-Zdroju hotel tworzą: zabytkowa buska willa, której historia sięga XIX wieku oraz nowoczesne budynki kompleksu SPA. Zaprojektowany z dbałością o szczegóły hotel ma szansę stworzyć idealną scenerię dla sztuki. Już dziś zaplanowano w nim wiele koncertów, spotkań i wernisaży. 
   
  Idealny na konferencje i rehabilitację
   
  Bristol ART & SPA Sanatorium odda do dyspozycji gości kameralną salę konferencyjną, 130 miejsc noclegowych w 71 pokojach dla gości, basen, kawiarnię, winiarnię, salon kominkowy z biblioteką, letnią kawiarnię na dachu nowoczesnej części budynku oraz parking podziemny. Jednak tym, co wyróżni hotel spośród innych podobnych mu w Busku-Zdroju będą 42 gabinety zabiegowe, w których świadczone będą m.in. zabiegi balneologiczne na bazie słynnych buskich wód, zabiegi rehabilitacji narządów ruchu oraz kręgosłupa ze szczególnym uwzględnieniem kobiet w ciąży i po porodzie. Ośrodek będzie specjalizował się w terapii kobiet po mastektomii.
   
  W nowoczesnym Medical SPA goście skorzystają między innymi z zabiegów przeciwstarzeniowych, nawilżających, zabiegów pielęgnacyjnych, peelingów, masaży jak i zajęć zapewniających regenerację ciała, ducha i umysłu. - Zdrowie traktujemy holistycznie, dlatego stwarzamy idealne warunki do odzyskania sprawności fizycznej, ale też równowagi psychicznej; od trafnej diagnozy, po skuteczną rehabilitację i relaksację - mówi Dorota Tworek, spiritus movens przedsięwzięcia. -  Kontynuując holistyczne podejście, wierzymy w uzdrawiającą moc sztuki, która jest naszą pasją, oraz w to, że człowiek, który z nią obcuje sam czuje się lepiej i szybciej wraca do zdrowia - podkreśla Dorota Tworek.